Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan WC-znek a formula 1-es...

Hogyan WC-znek a formula 1-es pilóták a futam során?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 13:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
talán találobb hogy HOl wc-znek :D
2011. jún. 25. 13:39
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert WC-znek?
2011. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi ideig csak kibírják ameddig tart a futam.
2011. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jó de sokszor elhúzódik eső vagy baleset miatt!
2011. jún. 25. 15:02
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

beszarnak. annyi pénzért megéri nekik. a menetszéltől meg nem érzik a szagokat sem, szóval annyira azért nem kényelmetlen. Egyébként nem a nadrágjukba megy a cucc, hanem egy zacskó van erősítve a lábukhoz, abba megy a kis, valamint a nagydolog egyaránt kisebb, nagyobb szilikoncsöveken keresztül.

Volt is erről egy interjú, azt hiszem Vettellel, amiben arról beszélt, hogy kicsit kényelmetlen számára, mikor felhelyezik ezeket a csöveket elöl-hátul. De hát ez van, nem futkározhatnak futam közbe a pálya széli bokrokba...

2011. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ez most komoly?
2011. jún. 25. 17:53
 7/18 anonim válasza:
Csöveket helyeznek fel?? Mi van? :O Te meg vagy huzatva... -.-
2011. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Idióta f@sz. Nehogy azt mond nekem, hogy nem bírsz ki 2 órát..
2011. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Visszatartják xD


A pilóták az autóban bepisilnek.

Sebastian Vettel: "Ez igaz – sajnos! Gyakran közel álltam hozzá és azt mondtam, hogy most már nem bírom tartani, de szerencsére még soha nem került sor arra, hogy megtegyem. Másoktól viszont hallottam, tehát igaz a hír, miszerint a szerelők néha csodálkozva néznek, hogy egy pilóta milyen sok folyadékot vesztett. Ha valaki megteszi, az a ruhán és a pilótafülkében is észrevehető."

2011. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
általában a sikánokon szokták, mert nekik ott kellemes a G-force xD
2011. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!