Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2012-ben is Vettel marad az élen?

2012-ben is Vettel marad az élen?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De azért hajrá Rosberg :D
2012. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Red-Bull-Racer válasza:
Biztos erős lesz a Red-Bull, de közel lehet a McLaren nagyon
2012. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom hasonló szezonra számítasz / vagy szeretnél, mint ami tavaly volt. :)
2012. márc. 4. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Há' mögmondta Eccleston bácsi-nem!? Nyer a Red Bull és kész! Ennyi...Sajnos. Hajrá Schumacher, hajrá Ferrari!!!!! Deni-papi
2012. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ahogyan az eddigi Jerezi, és 2 Barcelonai tesztből látom (tudom ez csak teszt), A McLaren erős, A Ferrarinak most gondjai vannak, illetve a Red Bullal is vannak problémák. A Lotus igen jónak ígérkezik. A középcsapatok közt is nagy verseny lesz ahogy látom. A Force India, a Toro Rosso, a Sauber is jók, a Williams pedig úgy látom sokat fejlődött a tavalyi évhez képest, ők is harcolni fognak a pontokért. A Caterham is szépen fejlődget, nekik is van esélyük a pontszerzésre. Egyedül a HRT és a Marussia lóg ki a sorból, de ők nagyon... Mindenesetre jövő hét szombaton időmérő!!! Akkor már okosabbak leszünk :)
2012. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nos szerintem ezek a tesztek nem jelentik a Red Bull gyengeségét, sem a McLaren erősségét, mert tavaly a McLaren volt gyenge, és gyönyörűen tartották a második helyet. A Red Bull pedig kipróbált egy új fejlesztést, talán nem volt a legjobb, de én abban /szinte/ biztos vagyok, hogy Melbourneben a vörös bikák, Vettelel az élen, nagy győzelmet fognak aratni.
2012. márc. 5. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Remélem nem.Elég egyhangú volt a 2011-es szezon.

Bízom benne,hogy Alonso-t gyakrabban látom majd dobogón,és Raikönen is lehet sötét ló:)

2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk én sem nagyon bánnám, ha Alonso kerülne fel 2. helyre Vettel mögé. Ők azok ketten, akik biztosan megérdemlik a dicsőséget, a McLaren néha már furán magabiztos.
2012. márc. 6. 06:43
 9/15 anonim válasza:
Szerintem is erős lesz a Red-Bull, de nem hiszem, hogy olyan abszolút lesz a végkifejlet mint tavaly. A McLaren ott lesz az tuti!
2012. márc. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hajrá Hamilton ;)
2012. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!