Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van esélye Alonsonak behozni...

Van esélye Alonsonak behozni a hátrányát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
alonsonak nemhiszem hogy van rá esélye, de szerintem senkinek sincs:S
2011. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van de sajnos nemsok :/
2011. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs, de másnak se
2011. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos se neki, se Hamiltonnak és se Buttonnak nincsen már túl sok reális esélye a mutatóujjrázó gyerek ellen. Pedig, mint ahogyan az a mai futamon is bebizonyosodott, Vettelben nincsen meg az ami az előbbi három pilótában meg van,a küzdeni akarás, és az, hogy lehetőleg pályán előzzön.
2011. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kevés.bizzunk benne.több van mint button-nak es hamiltonnak
2011. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs es nem is banam...:)

De csak azert, mert talan vaissza veszi az egojat Alonak es Hamiltonnak.

2011. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem van. Mégpedig megmondom hogy mi miatt.

1. Jean Todt az FIA jelenlegi elnöke látogatást tesz Maranelloban, volt csapatánál a Ferrarinal.

2. Nem sokra rá bejelentik hogy a Brit Nagydíjtól, betiltják az úgynevezett fújt diffuzort.

3. A Ferrari bejelenti hogy a kanadai,valanecia, brit futamra készül el az új autója.

4. A Brit Nagydíj időmérőjén kiderül hogy a szabályváltoztatások a Ferrarinak kedveznek a legjobban, míg közvetlen riválisaiknak (McLaren, Red Bull) egyáltalán nem.

5. Ferrari megszerzi idei első futam győzelmét.


Szerény véleményem szerint túl sok az érdekes dolog, de persze mindenki maga döntse el mit hisz:)

2011. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
szerintem ha Hamilton-t nem büntetnék meg minden futamon, akkor lenne esélye. amúgy is sokszor rájár a rúd, de még büntetik is... tiszta vicc:D
2011. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
08:51 ---> A kombinálás helyett inkább olvass utána a dolgoknak. Tegnap a fújt difi ügybe újra ülést tartottak és minden marad a régiben, vagyis újra engedélyezett.
2011. júl. 11. 12:24
 10/14 Fuuton ***** válasza:

Lehet a Ferrari is kifejlesztett egy új diffúzort, és ezért egyeztek bele, nem tudom.

De biztos, hogy újra versenyképes a Ferrari.

2011. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!