Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jövőre eltörlik a Forma 1-ben...

Jövőre eltörlik a Forma 1-ben a leggyorsabb körért járó pontot. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Én sajnálom, kiváló taktikai csatákat hozott az egy pontért való hajsza.
okt. 20. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Örülök, hogy nem fog érte pluszpont járni
Sajnálom, hogy nem fog érte pluszpont járni
Semleges vagyok
Egyéb vélemény
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értettem hogy miért hozták ezt be annó.
okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
43%

Szerintem is kár érte.

Amúgy is nyilvántartják, hogy ki futotta éppen a leggyorsabb kört. Akkor miért ne lehetne ezt díjazni?

A leggyorsabb kör mindenképpen teljesítmény. Akkor is, ha valaki úgy éri el, hogy az utolsó körök egyikében lágy gumira cserél. Mert ez azt jelenti, hogy a mögötte levőhöz képest kiépített egy gumicserényi előnyt.

tegnapelőtt 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem is tudtam, hogy van ilyen.
tegnapelőtt 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, eléggé unfairnek gondoltam hogy valaki aki amúgy is pontszerző, vagy akkora előnye van hogy megteheti, az utolsó körökben ezért cserél kereket és így viszi el a többiek elől a pontot.
tegnapelőtt 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

> Mert ez azt jelenti, hogy a mögötte levőhöz képest kiépített egy gumicserényi előnyt.

Vagy azt, hogy már nincs mögötte senki, és nem érdekli, hogy 10 s hátránnyal tökutolsó, vagy 30-cal, csak írják fel a nevét.


Én akkor már inkább a hétvége leggyorsabb köréért adnék pontot.

tegnap 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:

"Vagy azt, hogy már nincs mögötte senki, és nem érdekli, hogy 10 s hátránnyal tökutolsó, vagy 30-cal, csak írják fel a nevét."

Néha előfordulhat ez is. De aki leghátul van a versenyben, az többnyire gyenge autóval megy és új gumival sem tud leggyorsabb kört futni. Ha meg mégis, akkor megérdemli, hogy kiírják a nevét.

Pontot nem kap. Ugyanott vagyunk, mintha eltörölték volna a plusz pontot.

És egy másik szempont: másfél óráig köröznek az autók. Sokszor alig történik valami. Egy ilyen gumicserés gyors kör legalább jelent egy kis változatosságot. :-)

tegnap 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

> „De aki leghátul van a versenyben, az többnyire gyenge autóval megy és új gumival sem tud leggyorsabb kört futni.”

Ez azért szerintem ritka… Az időmérőedzésen a legutolsó is másodperccel gyorsabb, mint a leggyorsabb kör szokott lenni, az autókhoz pedig nem nagyon nyúlhatnak a park fermé miatt. Szóval bármelyik autó képes a leggyorsabb körre, ha csak ő megy rá és van új lágy gumija a végén (meg nem sérült a verseny közben).

tegnap 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"kiváló taktikai csatákat hozott"


Soha semmilyen taktikai csatát nem hozott, az esetek 90%-ban az a versenyző zsebelte be, aki kellően légüres térben autózott és kiküldhették +1 boxkiállásra tét nélkül.

tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!