Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy tetszett az olimpiai...

Hogy tetszett az olimpiai megnyitó műsor? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

#Olimpi megnyitó
júl. 30. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem indokolatlanul elhúzott volt az egész, tele direkt provokatív elemekkel. Az egyetlen ami igazan tetszett az a lovas volt
júl. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt rossz, Zidane is tetszett az elején ahogy szerepelt, meg főleg a lézershow volt jó a végén, de azt a "sokszínűségről" szóló (pl. LMBTQ) részeket kivettem volna. A kommentátorokkal egyetértettem abban, hogy a kelleténél kevésbé szólt a sportolókról. Na meg az utolsó vacsora meggyalázása a végén undorító volt. Dehát ezek a mai új-fhansziák na…2024-ben…
júl. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
lehetett volna még benne egy kis buzulás mert úgy érzem nem elég elfogadott
júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Sokat tököltek a végén a lánggal, az kicsit unalmas volt. Meg a pride felvonuást is ki lehetett volna hagyni, a sporthoz semmi köze nem volt.
júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem jobban bejött, mint amikor 2-3-4 ezer, hetekig idomított kisiskolásnak kell cm pontosan futkosni egyik pontról a másikra, hogy tökéletes legyen a rendező által a sportpályára alkotott virág, felirat, békegalamb.
júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

2, az megvan, hogy nem az Utolsó vacsora volt a téma?

Nem ciki, ha nem ismeri valaki az eredeti, kevébé közismert képet.

júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Király volt. Külön tetszett ahogy a homofób, rasszista szélsőjobbos söpredéknek odaszúrtak a meleg, transz elemekkel, látszik is azóta hogy sivalkodik a tetves origo, magyarnemzet meg a többi hányadék fideszes szennylap.
júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fosműsor volt, minden politikai nézettől függetlenül.

A legszebb igazolása ennek a fordítva felhúzott zászló volt.

júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi volt anno az olimpia a görögöknél? Hát húspiac! Csak nem a néniket méregették.
júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Több volt ami nem tetszett, mint ami jó volt.
júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!