Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyire tetszett az olimia...

Mennyire tetszett az olimia megnyitó ünnepsége?

Figyelt kérdés

júl. 27. 08:31
A kérdező szavazást indított:
nagyon tetszett
tetszett
kevésbé tetszett
nem tetszett
nem tudom eldönteni
nem néztem
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tetszett, főleg a lézershow a végén, de azt a "sokszínűségről" szóló (pl. LMBTQ) részeket kivettem volna. Az M4 kommentátoraival egyetértettem abban is, hogy a kelleténél kevésbé szólt a sportolókról.
júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is túltolták a pride-ot, ráadásul fejjel lefelé húzták fel az olimpiai zászlót. Sajnos tényleg keveset láttunk a sportolókból.
júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Tetszett:

- az ötlet, hogy a sportolók hajózzanak le a Szajnán; tetszettek a különféle hajók is, némelyik nagyon szép volt

- az Eiffel torony kivilágítása és a fényjátékok legnagyobb része

- a francia himnuszt éneklő hölgy és Celine Dion éneke

- az ötlet, hogy lovas hozza a fáklyát

- pár fáklyavivő személye


Nem tetszett:

- a "műsor" legnagyobb része

- alig mutatták a küldöttségeket, lényegében még a ruhájukat sem igen lehetett megnézni

- az olimpiai láng helye és a hőlégballonos megoldása

- a végén a láng össze-vissza hurcolása térben

- túl későn kezdték az egészet

júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mandragora.gyoker ***** válasza:
85%
Ratyi volt
júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Borzalmas volt. Soha ennyire nem volt még rossz. Nem értem mér kellet hajón utaztatni a csapatokat. Ez nem motorsort.... Még ha eveztek volna...
júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csak az elejét néztem az jó volt Zidane miatt, foci a kedvenc sportom, tetszett mikor ő futott
júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon vegyes volt, volt ami nagyon tetszett, és volt ami nagyon nem.


Ami tetszett:

-a lézershow az Eiffel-tornyon parádés volt

-a fáklya útja, a lovas és az olimpiai láng maga

-a hajós bevonulás alapötlete


Ami nem tetszett:

-a hajós bevonulás megvalósítása, szinte semmit nem lehetett látni belőle, rettentően el volt kapkodva és nem jött át

-a melegfelvonulás (nem vagyok homofób, sőt, de abban azért egyetértettem a kommentátorokkal, hogy ez mégis egy olimpiai megnyitó akart lenni vagy mi a szösz, és ultra gáz hogy egy nemzeti hajóra jutott 5 másodperc, miközben a travik 40 percig vonaglottak). Megvan ennek is a helye és ideje, és az nem az olimpiai játékok nyitóünnepsége. Bár azért az vigasztalt hogy a homofób "nemzethy keresztény-konzervatív" gyökerek biztos majd megpukkantak...

-Lady Gaga előadása. Semmi bajom vele se, sőt kedvelem a munkássága nagy részét, de ez a performansz egyrészt nagyon gáz volt, másrészt nem is ide való ez se, harmadrészt meg nem értem miért Lady Gagát kellett egy francia megnyitóra elhozni, nincsenek francia előadóművészek? Pl. Jean Michel Jarre?

-a rettenetesen gagyi/kínos, oda nem illő rap betétek, pl. a narancs dzsekis fószer vagy az a magas néger nő aranyba öltözve akihez a katonazenekar csatlakozott, rettentő kínos volt az is.

-túl hosszú volt az egész, bár mint mondtam eleve a travi show volt vagy 30-40 perc, egy az egyben felesleges volt.

júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!