Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A párizsi Olimpiai megnyitó...

A párizsi Olimpiai megnyitó miért teljesen woke?

Figyelt kérdés

júl. 26. 22:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%
Most néztem, valami döbbenetes. Teljesen lefagytam.Ez mi volt? Ez produkció?
júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amúgy bulizzanak meg mittudomén, de amikor "Dionüszosz" a kék Törpapa szerelésében a gyümölcstàlon énekelt, mögötte felsorakozva az összes szakállas, magassarkús drag queen, tényleg olyan volt, mintha egy freakshow-t néztem volna, semmi köze nem volt a sporthoz vagy sportemberséghez.
júl. 26. 22:40
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Engem csak az ba**ott fel nagyon, hogy voltak olyan történelmi személyek, akiket azért emeltek piedesztálra, mert az abortusz engedélyezéséért küzdöttek. Na, ez azért elég visszataszító volt, szerintem még azoknak is, akik legalizálás pártiak, mert nem egy túl pozitív dologról beszélünk.

A woke dolog nem zavar különösebben, egy felnőtt ember el tudja dönteni, hogy akar kinézni meg kivel együtt élni. Meg hát most ez megy mindenhol, felesleges felhúzni rajt magad.

júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
A szakadó eső egy kis véleménynyílvánítás volt az égiek részéről, kb mindenki szarrá ázott :D
júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Sok volt benne az üresjárat, Mikó egyébként voltak jó és ötletes részek (nyilván nem a lánynak öltözött fiúk, hanem egyébként).

Ma már úgy néz ki, hogy minden előadásba bele kell tenni ezt a témát, akkor is, ha egyébként a lőtéri kutyát sem érdekli, hogy ki kihez vonzódik.


"Engem csak az ba**ott fel nagyon, hogy voltak olyan történelmi személyek, akiket azért emeltek piedesztálra, mert az abortusz engedélyezéséért küzdöttek."

Mondjuk pl. Simone Veil egyáltalán nem erről híres, csak a köztévés riporternek ennyi jutott el az agyáig.

júl. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként rohadtul tetszett, jók voltak a történetek, jó volt az Assasin Creedes csávó, baromi jó felvételeket csináltak, de az a freakshow nem hiányzott, mert az politikai propaganda volt.
júl. 27. 09:56
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Fontosabb volt a woke, mint hogy rendesen tegyék fel a zászlót, ne fejjel lefelé. Le is állították a szélgépet egyből, amikor már lehetett látni. Jó nagy blama.

Szegény sportolókat meg alig mutatták.

júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel mit csinálnak ezek, amíg a 4 fal között vannak. Nem értem, ha valaki meleg, annak miért kell beöltöznie? És ami a legfontosabb, miért kell ezt egy ilyen több száz-éves sporteseménybe belevinni? Semmi köze hozzá, vagy ha egyes nyugati országoknak ezt jelenti a kultúra akkor még is, de ez más kérdés. Legalább ezt ne építsük már az "elfogadás" köré, mert amíg így viselkednek a woke -osok addig én biztos nem fogom elfogadni őket...
júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

#8

Erre azért lehetett számítani, most már minden nagyobb nyugat-európai sporteseménybe beleköp a woke. Amire kevésbé számítottam az a kereszténység kiparodizálása ilyen beteges módon, le kéne fejezni guillotine-nal a záróünnepségen azt az állatot aki ezt az "LMTB utolsó vacsora" gyalázatot tegnap elkövette.

júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

#9

Azon én is fel voltam háborodva. Magamat nem tartom egy keresztény, vagy vallásos embernek, de tisztelem a kultúrát, és azokat is, akik esetleg vallásosak. Elég szomorú, hogy manapság ezt is beviszik mindenhová... Arra én is számítottam, hogy majd itt is lesz valami, de hogy ennyire...

júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!