Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki volt a hibás az Azeri...

Ki volt a hibás az Azeri nagydíj végén a Perez-Sainz ütközésben?

Figyelt kérdés

szept. 15. 17:08
A kérdező szavazást indított:
teljes mértékben Perez
teljes mértékben Sainz
mindkettő, de Perez inkább
mindkettő, de Sainz inkább
egyikük sem, szerencsétlen véletlen történt, versenybaleset volt
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk Perezt se értem, ha látja, hogy tolják lefelé, miért nem nyitott a kormányon?

Hosszú idő óta inasba van rakva Max mögött, most végre előtte végezhetett volna... kár érte

szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Perez kúrta el. Sainz volt előrébb, ő diktálhatta az ívet, a szabály annyit mond, hogy ilyenkor hagyni kell egy autónyi helyet a másiknak, illetve persze nem szabad indokolatlan manővereket csinálni. Na de nem csinált semmi szokatlant, teljesen kiszámítható módon haladt a versenyíven (sőt még egy kicsit kijjebb is annál).
szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Perez "töri" a versenyzést, nincs versenyzői kultúrája. Egy biztos negyedik helyet kukázott, a saját csapatát is sújtva ezzel.

Simán küzdhetett volna akár még a dobogóért is a gyengébbik ferrari ellen.

Ezt teljesen kívülállóként mondom, mert egyiknek sem szurkolok, viszont élvezni szoktam az izgalmas versenyzést. Amit most művelt, az merénylet az F1-es autóversenyzés ellen. Menjen inkább roncsderbizni, oda pont jó lesz ezzel a mentalitással, de az F1-be ez nem való.

szept. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
A Perez egyértelműen! Sainz volt előrébb, bőven volt egy (inkább sok) autónyi hely mellette. Én a belső kamerás képeken nem látom, hogy annyira agresszívan megindult volna balra. De ha így is lett volna, a hátul jövő pilótának ezt le kell reagálnia, nem belemenni, csak mert ott volt. Nem is értem mit várt a Perez, hogy a Sainz majd teljesen leparkol a jobb oldali fal tövébe csak hogy őt elengedje?! Ha van egy kis esze méltósággal magától visszavonul, nem várja meg, míg kirúgják. Nem való már a mezőnybe.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Felső kamerából nézve ez egyértelműen Perez hiba.


Értem én, hogy Sainz a kanyarív óta húzott befelé, de Perez volt hátul, neki kellett volna reagálnia erre akár pozícióvesztés árán is.

tegnapelőtt 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!