Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha pszichiatriai beteg vagyok,...

Ha pszichiatriai beteg vagyok, de sportolok es szedek hangulatstabilizalot, az csalas?

Figyelt kérdés

Szedek pszichiatriai gyogyszert amitol nem izgulok, nem felek, nem szorongok meg ilyesmi. Ha oda kerul a sor, hogy donto, es en teljesen nyugodt vagyok, akkor az csalasnak szamit, plusz ha szivgyogyszert is szedek?


Erdekes, mert mindenki azt gondolja steroid, meg stimulalok, drogok amiktol teljesit az ember, de a nyugtatok, pszichiatriai gyogyszerek alacsony dozisban de epp hogy tudsz funkcionalni 90%-ban az mennyire erkolcstelen? "Csalas"? Persze nekem is van hatranyom az a 10% mert le vagyok kicsit "lassulva", tompitva.



szept. 7. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:

"Persze nekem is van hatranyom az a 10% mert le vagyok kicsit "lassulva", tompitva."


Bocsanat egyebkent ez meg elonyosebb lehet, mert vannak sportok ahol meg ez is jol jon.

szept. 7. 15:08
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem az nem számít annak.
szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
erdekes de koszi
szept. 7. 15:17
 4/7 anonim válasza:
Nem minősül szerintem csalásnak.
szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az, neked szükséged van erre, ha bárki kételkedik, mondd el nekik mi a helyzet.
szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyorsítót is szedsz? Azzal vigyázz!!!
szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azon múlik, hogy van-e benne tiltott, doppingszernek minősülő komponens, és hogy abban a sportban amit művelsz, foglalkoznak-e vele.


A Balczó-Török-Mónus öttusacsapat idején még simán toltak egy stampó pálinkát "célzóvíznek". Ma már tilos.


Itt a vonatkozó nemzetközi egyezmény eredetiben és magyarul is.

[link]

tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!