Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok Logan Sargeant...

Mit szóltok Logan Sargeant kirúgásához, és az őt váltó argentin versenyző szerződtetéséhez?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 27. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Semmit. Tök érdektelen hogy melyik pénzeszsák bohóckodik az utolsó helyeken.
aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ideje volt.
aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt se tudom, ki az, de Sargeant szintjét valószínűleg hozni fogja.
aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Colapinto mit hoz, arra kíváncsi leszek, de Sargeant menesztésének már bőven ideje volt. Az argentin versenyzőnek nem túl magas lécet kell megugornia, gyakorlarilag ha nem töri össze rendszeresen az autót, már megugrotta a szintet...

Másrészről nyilván tudja ő is, hogy csak tartalékmegoldás, hisz jövőre már megvannak a Williams pilótái, szóval csak simán kell valaki a hátralévő 9 futamra Albon mellé. Persze az nem kizárt, ha fel tud mutatni valamit, Colapinto is hosszabb távon üléshez juthat egy-két év múlva. Meglátjuk.

aug. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sargeant leváltása jó döntés - a múlt heti hibája erre bőven rámutat. A nagy kérdés, hogy kit rakjanak a helyére. A Williams szempontjából szerintem jó ötlet volt, hogy nem egy másik csapat pilótáját erősítik hanem a saját neveltjüket ültetik oda, de nem tudom, hogy Colapinto mennyire áll készen az F1re...
aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészről nyilván tudja ő is, hogy csak tartalékmegoldás, hisz jövőre már megvannak a Williams pilótái, szóval csak simán kell valaki a hátralévő 9 futamra Albon mellé. Persze az nem kizárt, ha fel tud mutatni valamit, Colapinto is hosszabb távon üléshez juthat egy-két év múlva. Meglátjuk."

Szerintem lehet, hogy kicsit hosszabb távon gondolkodnak. Oké, hogy jövő évre fixen megvan az ütős Albon-Sainz felállás, de ha marad a csapat gyatra teljesítménye, akkor folyamatosan ott fog lógni a levegőben, hogy valamelyik versenyző dobbant, amint kap egy jobb ajánlatot (és hát mindketten elég jó névnek számítanak). Ez esetben jól jöhet, ha olyasvalakit tudnak beültetni, aki már vezetett F1-es versenyen.

aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hiba után várható volt.
aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ideje volt már. Azért tették ki amúgy, hogy a maradék futamon se okozzon már plusz költségeket az autótörésekkel, nyilván az tudott volt már, hogy jövőre egyébként sem lett volna.
szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy argentín az a Kulipintyó, vagy kicsoda... de rögtön az első futamán Sargent szintjét simán hozta, sőt!
szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koláprüntyő elsőre egész jót ment. Befejezte a versenyt ami elêg jó eredmény, 12 lett ami szintén nem rossz (Searg két szezon alatt 3-szor szerzett ennél jobb helyezést). De jövőre sok lehetősége nincs bár szerintem az IndyCarba leszerződtethetik mert ott van argentin csapat akiket most hagyott ott az argentin versenyzőjük.
szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!