Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gulyás Michelle-t miért kapta...

Gulyás Michelle-t miért kapta fel ennyire a média?

Figyelt kérdés
A többi olimpiai aranyérmesről alig hallani valamit, nem nagyon szerepelnek, Márton Vivianávál láttam több interjút, de Gulyás Michelle rengeteget szerepel, tv2-s, atv-s, telexes interjút is láttam, a hírekben is sokat jön elő a neve, meg valami állami kitüntetést is kapott a napokban.
aug. 17. 20:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30as válaszoló vagyok.

[link]

szerintem akkor is k.rva jól néz ki, lekörözi a legtöbb sminkelt nőt.

aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

[link]


Nulla azaz nulla sminkkel, retus nélkül úszva az izzadtságban


És nem, nem fake fotó, rengeteg boxol.

aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Igen, kivételesen szép arca van, elismerem.

Egyébként én nem egy fotó alapján figyeltem fel Michelle-re, hanem láttam a döntőt meg a nyilatkozatait, összkép alapján szerintem szexi. Lehet tucat arca van szerinted, de pont az a jó benne hogy ennek ellenére is van vonzereje. Nekem nagyon tetszenek az olyan csajok akik nem sminkelnek és úgy is szépek.

aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Szépnek csak smink nélkül lehet lenni

Sminktől nem lesz szép az ember


De ezért van a szépség egy skálán

Nekem Michelle 10/6 max


Attól hogy vékony meg szőke még nem lesz vki kiemelkedő

aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy attól mert még vékony és szőke nem lesz kiemelkedő, de nekem tetszenek az arcvonásai, meg az összképet nézve számomra ő egy vonzó csaj.
aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 szuperpocok ***** válasza:
A sport világában egyre több olyan szereplő van, akik nem az eredményességükkel, hanem a közösségi médiában való szereplésükkel hívják fel magukra a figyelmet. Michelle ezzel az egész rendőrnő imázzsal sugall valamilyen természetes tartást. Ja és mindehhez még eredmény is párosult ellentétben a vívólányok esetében.
aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!