Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Európai olimpiára mikor van...

Európai olimpiára mikor van legközelebb esély?(Ugye most nem volt idő eltolódás kényelmesen lehetett nézni.)

Figyelt kérdés
Sziasztok, most a Francia olimpiát mi kényelmesen nézhettük amennyit csak akartuk, nem kellett korán kellni, késő éjjel tv-t nézni stb a következő LosAngelesi pl éjszakázós lesz. (kilenc óra eltolódás, kb ha ott megkezdik reggel 8kor az nálunk azt hiszem 14-15 óra du. Tehát nyilván a nagyrészét ha valaki nézni akarja marad a felvétel másnap (ez nem olyan élmény..) vagy éjszakázik keményeny, megnéztem a neten az Amerikai után az Ausztrál olimpia meg tényleg éjjel lesz a mi időnk szerint. Szóvsl mikor lesz megint esély egy kényelmesen nézhető európai nyárfi olimpiára?
aug. 12. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet utána jön távol-kelet újra és utána újra Európa.
aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2028 Los Angeles, 2032 Brisbane (Ausztrália). 2036-ban lesz rá legközelebb esély, annak helyszíne még nem dőlt el.
aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nemigen tolonganak az európai országok a jelentkezők között. 2036-ra eddig 4-ből 1 jelentkező van a mienkhez közeli időzónában (Isztambul).
aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyilván lehetne irni, hogy aki nagyon akarja nézze éjjel, de gondolom kevesek azok akik éjjel néznék. ÉN az ez előtti két olimpiát nem is igen néztem. Ezt már nagyon vártam ki is élveztem minden percét, az amerikai még olyan lesz, hogy kb 14 órakor ha elkezdjük, még azért mondjuk este 23-24 óráig lehet nézni pár órát, ki meddig tud fenn lenni, vagy teheti meg, munka egyebek miatt, hogy éjjel fenn van. Nem tudom a Japán és az az előtti olimpiát nappal ismételte e a tv, de az ugye nem akkora élmény. (meg a mai világba a neten az ember úgyis meglátja az eredményeket úgy ismétlést nézni meg hát ugye...) A következő téli olimpia még európába lesz, kényelmesen nézhető, az az utánit kinek adták tudható?
aug. 12. 15:50
 5/13 A kérdező kommentje:
3as miért nem tolonganak?
aug. 12. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elő kellene írni, hogy a versenyszámoknam a greenwichi főidőhöz kell igazodnia
aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az miért lenne jó?😊
aug. 12. 17:25
 8/13 anonim ***** válasza:
3 Egyiptom is pályázni tervez, az is hasonló időzóna.
aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as akkor nagyjából még itt közép európába is nézhető lenne?
aug. 12. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Te amugy nem dolgozol vagy iskolas vagy meg?

En csomo mindent most se tudtam nezni előben, ami napközben volt. A kajakosokat is csak utolso napon, szombaton tudtam nezni előben.

aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!