Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért pont Csipes Tamara és...

Miért pont Csipes Tamara és Milák Kristóf fogják vinni a magyar zászlót az olimpiai záróünnepségen?

Figyelt kérdés
Milák egy nagyon megosztó figura aki nem hajlandó nyilatkozni a médiának, nekem furcsán hat hogy pont ő lesz a magyar küldöttség egyik képviselője. Csipes meg nem nyert aranyérmet, megértem hogy utolsó olimpiája, de akkor is jobban megérdemelné egy olyan női sportoló aki aranyérmet nyert pl. Gulyás Michelle.
aug. 11. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mert Gulyás Michelle nem ér rá.


Viccen kívül, Milák a magyar küldöttség egyik sztárja, arany- és ezüstérmes,

Csipes Tamara pedig most is 3 érmet nyert (2 ezüst, 1 bronz), a legsikeresebb kajakosunk idén az olimpián. Mivel vissza fog vonulni, így tiszteleg a MOB előtte, szinte az egész pályafutását megkoronázandó módon.

aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na meg valószínű már eldőlt kik viszik a zászlót, mire Michelle olimpiai bajnok lett.
aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz hogy egy szót sem mond


Én nem is értem hogy ilyet hogy lehet


Az ÖSSZES érmes ad interjút minden országból

Ez meg Jackson-nak képzeli magát


Tényleg nem jó ha egy fiatalnak egyszerre adnak a kezébe 100 milliót

Ez lesz belőle

aug. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Istenem komolyan hagyjátok már milákot békén. T{bb mint 1 teljes éven keresztül szidta őt az egész magyar sajtó, média, újságírók. Undorító cikkeket írtak róla, mert szünetelt milák.Senki nem tudja mi történt milák magánéletében, de sztem békén kellett volna őt hagyni, nem undorító cikkeket írogatni, akkor talán most hozzászólna a médiához
aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves a kis milák hogy nem szólok hozzádot játszik?

11? Mert ez utoljára akkor volt meno


Full lejön róla hogy azt hiszi már ő a világ közepe

De ezzel csak kompenzál

Örülök neki hogy a francia ellátta a baját 200-on

aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!