Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Elegedettek vagytok a magyar...

Elegedettek vagytok a magyar olimpiai csapat teljesítményével?

Figyelt kérdés
Milak elvesztettem a foszamaban az aranyermet! A kaja kenu válogatott nem szerzett egy első helyet sem. A vízilabdázó nem kaptak érmet. Áron se hozta a kötelezőt.

aug. 11. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Van akivel igen, de összességében nagyon nem. Rettentő sok blama, lebőgés, vagy éppen hajszál híján lemaradás az aranyról/éremről, gyakorlatilag nem volt nap hogy valaki ne égett volna le. Többet vártam, nagyon sok aranyat és egyéb érmet szerezhettek volna ha kicsit komolyabban veszik, jobban odateszik magukat vagy legalább egy kis szerencséjük van. Még az utolsó napon is sikerült most két bronzérmet elbukni hajszállal. Ez illő zárása az egész magyar olimpiai szereplésnek.
aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Az előző olimpiához képest hatalmas visszaesés úgyhogy nem!
aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen rendben van, kis ország vagyunk.
aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Néhány sportolóval kifejezetten elégedett vagyok, nagyszerű teljesítményeket és helyeket értek el, elégedettek lehetünk a férfi párbajtőrösökkel, a 18 éves taekwondo-s lánnyal, a sportlövész nővel, Kós Hubival, a kardvívó csapat legalább az egyéni leszereplések után legyőzhetetlennek tűnők ellen kaptak ki és lettek ezüstérmesek, Rasovszky és Betlehem is fantasztikusak voltak, Halász Bence is remek volt kalapácsvetésben, a férfi-női kerékpárosaink is eddig sosem el nem ért eredményeket értek el, Milák pedig azért mégis csak 2 éremmel zárt... az ezüstje után kárpótlás volt az arany, a vitorlásunk is remek volt, és még más magyar sportolók is nagyon jól szerepeltek ökölvívásban és másban is voltak még akik nagyon jók voltak, a férfi-női kézi és vízilabda válogatottjainkkal én sem voltam megelégedve, meg na igen, a kajakosok és kenusok... kár, hogy egy aranyérmet sem tudtak szerezni, de azért a jó pár ezüst és bronz is szép volt, én nem igazán vagyok kimondottan csalódott a magyar küldöttség olimpiai szereplésével, összességében jók voltak azért.
aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
A sportteljesítménnyel igen, de a balhé ami ment a boxolók meg Milák körül picit beárnyékolja.
aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen. És a boxmeccs óta szerelmes vagyok Hámori Lucába.😍💗
aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Összességében átlagon felüli eredmény egy 9,5 milliós országtól még akkor is ha 0-ás lepontozás lesz belőle.

Pláne hogy a szerencsén múlott hogy nem lett sokkal jobb.


Csak népesebb illetve sokkal gazdagabb országok előztek meg minket.

Az éremszám csökkenése általános jelenség a kis országoknál és az oka is megnevezhető.


7 arany is benne lett volna a csapatban de nem elégedetlenkedek.

A szerencse nem a mi oldalunkon állt.

aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően igen, egyedül a kajak-kenu 0 aranya csalódás, és aggasztó a jövőre nézve.
aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

2


Egy bronzzal szereztünk csak kevesebbet

aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
#4 vagyok: plusz és most még így az utolsó napra Gulyás Michelle olimpiai bajnoki címe öttusában is fantasztikus eredmény!🥳
aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!