Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A liberálisok, LMBTQ-sok...

A liberálisok, LMBTQ-sok szerint jól van ez így, hogy gender bokszolókkal van tele az olimpiai női boksz mezőnye?

Figyelt kérdés

Imane Khelif

Janjaem Suwannapheng

Lin Yu Ting

[link]



aug. 8. 02:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

#11


Ez a "TE adódból" szánalmasan demagóg!!!

Az egész olimpiai részvétel a mi adónkból megy! És az általad részletezett dolgok csak töredéke a teljes összegnek.


Akkor most ne menjünk az olimpiára? Ne legyen korrekt és tiszta a sport (amennyire csak lehet)? Mert a mi adónkból megy?


Persze kehet így is nézni. Igazad van. Ahogy mondod. Ez a te szubjektív véleményed. Szerencsére csak a tiéd!!!!

aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
13, az én véleményem az, hogy nem olvastad el, amit irtam, vagy nem teljesen sikerült értelmezni azt, amit irtam. A ti adótok, az azt jelenti, hogy az országnak van egy úgynevezett sportvezetése, ami a különböző szakágak, vezetését jelenti és a MOB-ot. Azt jelenti, hogy te fizeted őket, hogy állami pénzből működnek. Törvény szabályozza és a NOB szabályai is azt mondják, hogy a szövetségeknek és a MOB-nak van lehetősége óvni és visszalépni, ha nem sportszerű, nem fairplay a verseny. Amit én számon kérek, és amit az ÉN véleményem az a sportszakmaiság teljes hiánya és, hogy sportszakmaiság helyett, belpolitikát csinált ebből Magyarország. Ez az én véleményem. Az adó, amit fizetsz, az azoknak az embereknek megy, ők dolgoznak belőle, akiknek jogában áll elbirálni azt, hogy megfelelő, fairplay érvényesül-e vagy sem. Őnekik kellett volna erről dönteni, Fürjes Balázsnak és Gyulay Zsoltnak és a boxszövetség vezetőinek. Nem pedig a megafonnak.
aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#14


A te véleményed. Megértetem és én is ezt mondtam!

aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Itt egy opció arra, hogy mit tud tenni egy sportvezetőség, ha úgy érzi, gond van a mérkőzéssel:

[link]


a magyar szövetség, nem óvott.

aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a sportdiplomáciához és az adófizetéshez, ez biológia, XY kromoszómával férfi és nem nő
aug. 8. 22:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Ennek csak és kizárólag a sportdipomáciához van köze. Ha valaki biológiailag nem megfelelő kategóriába lett besorolva -amit én kézséggel elhiszek-, azt egyedül a sportdiplomácia tudja megoldani és nem egy ideológiaigazolásivágytól fűtött pártpolitika.
aug. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

Az igaz, hogy a Hámori Luca ellenfele az nem transznemű. Viszont genetikailag (kromoszómaszám...stb.) nem tisztán nő, a női nemi szervei ellenére sem! Itt nem arról van szó, hogy egy szimplán fiúsabb csaj ellen kellett küzdenie a Lucának. Csontozat, izomzat terén sem rendelkezik ez a nő, női adottságokkal, egy női versenyen. Ez a gond. És nem, nem lehet egyszerűen csak elfogadni! Mert a feltételrendszer így már nem egyenlő, ha pedig nem egyenlő akkor nem is sportszerű. Az erősebb csontozat + izomzat igenis befolyásolja az ütőerőt, tudom mert küzdősportoltam magam is éveken keresztül. Persze egy női küzdősportoló is lehet gyors, technikás, és üthet is erőset... A SAJÁT TESTI ADOTTSÁGAIHOZ MÉRTEN. De egy férfi - vagy a példánál maradva, egy férfi adottságokkal rendelkező nő - ütőerejéhez nem lehet összehasonlítani.

Azt is megértem, hogy az algériai bokszoló nőnek is kellemetlen ez a szituáció! Mert ez a nő tényleg nem tehet arról, hogy ilyen betegsége van.


Viszont ez olimpiai szövetség hibája. Ezek után mi lesz? Indulhat a 110 kg-os is a 45 kg-osok között, mert hát szegényke lélekben amúgy 45 kg-os, de olyan betegsége van, hogy nem tehet róla, hogy 110 kg-os. (Aztán bizonyíték gyanánt mutatnak róla egy régi fotót, ahol 45 kg-os volt). Jó hogy nem egy kifejlett hím gorillára adnak bokszkesztyűt, aztán beállítják a ringbe egy 40 kg-os csaj ellen. A 60 kg-os birkózó vagy cselgáncsozó pedig egy jegesmedve ellen küzd majd? Mert hát az a szegény jegesmedve amúgy lélekben egy queer ember tinilány??? Rakjunk a bordáskrokodilok és a fehér cápák fejére úszósapkát, és akkor ők is vízilabdázhatnak a nepáli vízilabda válogatott ellen. Aki pedig ez ellen tiltakozik az akkor fúúúj ... mocskos állatgyűlölő! Nevetséges ez az egész.

aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#16 azért pártpolitika, mert a genderlobbi, a genderideológia miatt nem tudnak ezekkel mit kezdeni. Az IBA tavaly eltiltotta őket, de az olimpia szervezéséből meg az IBA-t kizárták, mert hogy "fúj, csúnya náci ruszkik ne szóljanak bele"
aug. 9. 16:52
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor, meg tessék lemondatni a teljes MOB-ot, a teljes boxszövetséget és visszahivni Fürjes Balázst és a többi magyar adminisztrátort a NOB-tól is.

Ha ez pártpolitika, én nem akarom, hogy a magyar adóból ők fizetve legyenek, egy percig sem.

aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!