Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A liberálisok, LMBTQ-sok...

A liberálisok, LMBTQ-sok szerint jól van ez így, hogy gender bokszolókkal van tele az olimpiai női boksz mezőnye?

Figyelt kérdés

Imane Khelif

Janjaem Suwannapheng

Lin Yu Ting

[link]



aug. 8. 02:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Miért, talán hamis az állítás? A női mezőnyt végigverték ezek az XY kromoszómával rendelkező férfias nők! Mi lesz így a női boksszal?
aug. 8. 04:52
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Ezek nem gender boxolók, mind vaginával született, és egész életükben nőként éltek, női mezőnyben versenyeztek. Legközelebb nézz utána jobban, most ebből a kör krumpliból kimaradsz.
aug. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Azok a liberálisok, akik szerint ez jól van, azokat úgy hivják, hogy Fürjes Balázs, Gyulay Zsolt és a magyar boxszövetség vezetése.

Ugyanis a magyar NOB küldött, a magyar MOB elnök és a boxszövetség tud tenni azellen, ha a sportoló szerint nem sportszerű a kűzdelem. Vagy a sportoló vissza tud lépni.

De, hogy ez sport kategória és nem politika, az annyira biztos, mint az államilag támogatott homofóbia ebben az országban.

aug. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én a liberálisok hozzáállására vagyok kíváncsi, nem a sport részére. Maga Gyurcsány Ferenc is kiakadt az algériai bokszolóra. A Momentum viszont bevédte.


A biológusok szerint XY kromoszómával igenis férfi adottságokkal rendelkezik, ezt nem írja felül az, hogy nőként nevelkedett.

De egyébként voltak fent róla képek a Facebookon, férfiként él, férfi ruhákban jár, hidzsábot nem hord, katona

aug. 8. 05:52
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Én meg sportszerető liberálisként azt mondom, hogy Magyarországnak vannak sportvezetői, diplomata küldöttei. Magyar liberálisként és sportszerető emberként úgy gondolom, hogy az, hogy államilag fizetett kampányban zúzzuk szét ennek a szerencsétlen lánynak az életét, aki ugyanúgy készült az Olimpiára, mint bárki más, az minden csak nem sportnemzethez méltó. A magyar sportot járatjuk le azzal, hogy egy média hackkampányt húzunk fel erre, amikor vannak a magyar állam álltal fizetett sportvezetők, akiknek EZ A FELADATA. Lehet ÓVNI, lehet VISSZALÉPNI, ha nem egyenlők a feltételek, de, hogy körberinyálni egy vesztett mérkőzés után a médiát és győztesnek kijáró dicshimnuszt adunk egy vesztesnek, az minden csak nem profi hozzáállás. Miért fizetjük akkor a sportvezetőséget? Magyarország bár papiron sportnemzet, gyakorlatban egy politikai hisztikampány.
aug. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És mégegyszer leirom, ez nem politikai döntés, hanem sportdiplomáciai döntés, semmi keresnivalója a politikai topicban.
aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Mi az gender boxolö?


Na, nem mintha a többi zagyvaságnak lenne értelme...

aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
A gender boxoló a sportvezetőink felelőségének ledobását jelenti. Azért irja le, hogy gender, hogy ne a magyar sportvezetők felelőségét firtassák, hogy miért nem végzik a munkájukat, amiért pénzt kapnak és, ami le van fektetve. Azt jelenti a gender, hogy, ha ennek a nem túl okos magyar boxolólánynak, nem volt annyi esze, hogy profi sportolóként viselkedjen, akkor a sportvezetői léptessék vissza, vagy óvják meg a meccsét, ahelyett, hogy belpolitikai kampányt csináljanak helyette. Ez a gender.
aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

9, szerintem, nem szerintünk, szerintem liberálisként egészen pontosan leirtam, hogy ez a magyar sportvezetők feladata. Többek között, a TE adódból, igen, TE személyesen is fizeted azon sportvezetőket, akiknek lehetősége lenne fellépni, ha sportszerűtlen körülmények közt kellene versenyeznie egy magyar sportolónak. Mégszer leirom, mert láthatóan nem üti meg az ingerküszöbét a homofóbiának, hogy a magyar sportszövetségeknek és a sportolóknak is van lehetősége, még az Olimpián is óvni és visszalépni, ha a körülmények nem sportszerűek, egyenlőek! Nem történt meg.

Ez az ÉN liberális véleményem. Nem a miénk, hanem az enyém.

aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MGéza ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy a diszkrimináció ellenes intézkedéseknek addig van értelme amíg tényleg az esélyegyenlőséget segítik elő. Na most a NOB betiltotta a kromoszóma és nemi vizsgálatot, mivel megalázónak és diszkriminatívak tartják a magukat nőnek tartó, sok esetben akként is élő, ámde XY kromoszómákkal rendelkező emberek felé. Ilyen vizsgálatot végezni elveik szerint illegális, magyarán hiába küldtek nekik laboreredményeket, nem is foglalkoztak vele, a magyar MOB és a bokszszövetség sem emelhet kifogást erre hivatkozva.

Ez a felfogás viszont véleményem szerint káros, hiszen a férfi hormonok jelentős előnyt adnak, izomerő, minden szempontból. Azért van főleg a bokszban botrány, mert itt a legszembetűnőbb és pont itt lehet igen súlyos sérüléseket okozni, míg mondjuk egy súlyemelő maximum többet emel, de legfeljebb magában tehet kárt. Egy rövidtávfutó is max ráver 2 tizedet a mezőnyre, abban sincs semmi veszély, hacsak a ténylegesen XX kromoszómás nők esélyeinek nullára redukálódását nem vesszük annak.

A nemzetközi lobbitól függ, hogy az NDK sportolónők miatt annak idején gyakori nemi vizsgálat visszajön vagy sem, a civil szervezetek jelentős ellenszelében inkább nem.

aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!