Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek az interszek...

Mi a véleményetek az interszekszuális nőről?

Figyelt kérdés
Az én véleményem: semmi baj ha valaki férfi és nőnek érzi magát de akkor férfiak ellen boxoljon!

#olimpia #nő #nigériai #Interszekszuális
aug. 4. 00:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
68%

Ő nem férfi és nőnek érzi magát, ő nő.


Nekem volt egy unokahúgom, kamaszként állandó hasfájás miatt került kórházba. Akkor derült ki, hogy bár külsőleg lány, heréi is vannak, ezek nyomták a petefészkét és okoztak állandó fájdalmat. Ő a hozzátok hasonló idióta osztálytársai miatt öngyilkos lett...

aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
76%

Ha az algír csaj helyében lennék és biztos lennék a női mivoltomban, én magam kérnék minden ehhez kapcsolódó vizsgálatot. Ha bebizonyítanám az igazamat, mindenkinek pert akasztanék a nyakába anyagi és etikai/ erkölcsi kártérítést követelve, aki ennyi meghurcoltatásnak kitett.

Tudom, tudom, bizonyítani annak kell, aki vádol. De saját magam miatt én bizonyítanám, hogy a vádak hamisak.

A hölgy azonban hallgat. És lássuk be, bizonyíték híján nehéz dolga van. A külső, mindenki által látható megjelenése igen férfias.

aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
28%

Ennek a nőnrk rendellenessége van. Hiába nő, vannak XY kromoszómái, szóval igazából hibrid nő.


Az XY kromoszómák miatt pedig a versenyben nincs genetikai egyenlőség.


Ez szerintem teljes mértékben elfogadhatatlan. Nem értem miért engednek ilyen embert indulni.


Az ilyennek vegyes mérkőzéseken kellene indulnia, ahol lehetnek nők és férfiak is.



Most az egyszer igazat adok O1G-nek, amúgy t*karodhatna már.

aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
#13 Egyelőre várjuk meg a bizonyítását ennek a kromoszóma dolognak, mert egyelőre erről se mutatott senki semmilyen papírt, csak egy orosz interjúból tudunk róla
aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim válasza:
36%

#14 Ember nézz már rá arra a nőre hogyan néz ki...


Vizsgálatok nélkül is látszik, hogy férfiasan néz ki.

aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
51%
#15 Egyelőre nem azon múlik egy olimpiai indulás, hogy neked bejön-e az illető vagy sem :D
aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 krwkco ***** válasza:
31%

#14

"Egyelőre várjuk meg a bizonyítását ennek a kromoszóma dolognak..."

Azt várhatjuk...

A NOB nem fogja ezt utólag vizsgálni. És azt jósolnám, hogy Helif soha többé nem fog olyan versenyen indulni, ahol ennek a tesztnek a gondolata felmerül.

aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 krwkco ***** válasza:
23%

"Egyelőre nem azon múlik egy olimpiai indulás, hogy neked bejön-e az illető vagy sem :D"

De nem ám!!!

Azon múlik, hogy mi van az útlevelébe írva, amit egy olyan születési anyakönyvi kivonat alapján állítottak ki, ami 2018-ban, kb. a boxolói karrierje kezdetén készült:

[link] (Baloldalt az utolsó előtti sorban.)

aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
79%

Ez az ember legyen nő vagy férfi, tökmindegy:


Rendelkezik XY kromoszómával, amellyel egy nő nem rendelkezhet. Rendellenessége van, ami a versenyben előnyhöz juttathatja. Az ilyet ki kellene szűrni.

aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%
Újabb liberális agymenés. Szokjatok hozzá, lesz még néhány, mielőtt végleg eltűnnek.
aug. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!