Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Carlos Sainz a Williamshez...

Carlos Sainz a Williamshez igazolt. Mit szóltok a döntéshez?

Figyelt kérdés

Jól tette szerintetek?

[link]



júl. 29. 18:00
1 2
 1/11 MDaniel98 ***** válasza:
88%
Nem nagyon maradt más lehetősége.
júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
ha a williamsnek jobb autoja lesz, mint az idei, akkor lehet valamennyire fel tudja majd támasztani, de én őt ott nem tudom elképzelni a mclaren és a ferrari után. próba-szerencse, de a merciben jobban tetszett volna:(
júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Semmit. Vagy ez vagy az indikár, utóbbi meg mindennek a legalja. Szóval nem volt kérdés.
júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A Williams teljesítményét elnézve már jó ideje, valószínűleg nem sok babér fog neki teremni jövőre. Néha egy-két elcsípett pont, mint Albonnak.

De a tervek szerint úgyis csak egy évig marad, utána ugye irány az Audi. Az meg még bármit hozhat.

júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Két éves szerződést írtak alá vele.
júl. 29. 18:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Én még azt olvastam, 1+1es szerződést kapott. Akkor viszont kár érte, top csapatban lenne a helye.
júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 Két éves szerződés +1 év opcióval.

"A Williams közleménye szerint a spanyol két évre írt alá Grove-ba, opcióval egy esetleges hosszabbításra."

júl. 29. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Williams szurkolóként és Sainz szurkolóként nagyon boldog vagyok. Nyilván ehhez kellett az hogy a top csapatoknál ne maradjon hely neki, de örülök, hogy mostantól két jó pilótánk lesz. Emellett bízom abban, hogy a tavaly eleje óta érő háttérfolyamatok 2026-ban meghozzák a gyümölcsüket, és a Williams feljebb kapaszkodik a ranglétrán.
júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak most, ez a kérdés kapcsán tudtam meg, hogy végre megállapodott jövőre, de szerintem rosszkor! Vagy sokkal korábban kellett volna, amikor még több kiadó ülés volt, vagy pedig kivárni a végső legjobb opciót. Igaz, 5 szabad hely volt még eddig, de abból a Sauber a leggyengébb, a Visa RB-hez két másik esélyesebb van, Williams-Alpine fej-fej mellett, viszont kivárhatta volna, hogyan alakul Antonelli sorsa.

Toto Wolff nemrég elbizonytalanodott, hogy Antonellinek nem biztos hogy jót tesz, ha minden évben feljebb “dobálják” a kategóriákban, így várni inkább még 1 évet a debütálására, vagy “mély víz” helyett mégiscsak a Williams-be ültetni egyenlőre. Szóval nem biztos, hogy feltétlenül veszve volt a Mercedes ülése, ez az 1 nagy dobás még bent volt a kalapban, és ha nem, akkor dönteni, hogy Williams vagy Alpine. Mindkettőnél volt esélye és szinte fej-fej mellett állnak, tehát utána már oly mindegy lett volna, de azért a Mercit még megcélozhatta volna, hátha..., az lett volna a legjobb!

júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hát, semmitől jobb. Elég tehetséges ő, de azzal az autóval max ilyen 9.-10. helyekig fog tudni jutni jó esetben.
júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!