Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyi értelme van az olimpián...

Mennyi értelme van az olimpiának az oroszok nélkül?

Figyelt kérdés
Én támogatom a gazdasági szankciókat, de a sport elő kizárások a nemzetközi versenyek értékét is rombolják. Hiszen mit ér egy olyan arany, amit úgy érsz el, hogy mindjuk az adott versenyszám orosz legjobbjai részt sem vehettek?

júl. 23. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Egyértek
Nem értek egyet
Bizonytalan vagyok a kérdésben
15 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*sportbeli kizárások
júl. 23. 22:00
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Annyi minden miatt kényszerülhet arra egy aranyeselyes, hogy ne tudjon rajthoz állni, hogy én nem hiszem, hogy visszatekintve akkora jelentősege lesz, hogy ezek a sportolok politikai okokból nem tudtak. A jelenlévőket kell legyőzni.
júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A sportkizárásokat én sem támogatom, ennek ellenére a "ki tud ügyesebben doppingolni" versengésnek az oroszokkal együtt sem lenne sokkal több értelme.
júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3:


Az igaz, az államilag szervezett dopping eléggé aláásta az orosz sportba vetett bizalmat.

júl. 24. 00:26
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Előző olimpiárol is ki voltak zárva csak épp dopping miatt. Tehát már az is nélkülük zajlott
júl. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Én a kínaiakat zárnám ki mindenhonnan, bár sajnos megoldották ezt is azzal hogy lehonosíttatják magukat mindenhova, elég megnézni az asztalitenisz mezőnyt, gyakorlatilag Ázsia-bajnokság az egész.
júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"elég megnézni az asztalitenisz mezőnyt, gyakorlatilag Ázsia-bajnokság az egész."


Mert szerinted ez más sportban nem így van? Főleg az atlétikában a futásban. A német, holland, angol, svájci, ír, kanadai futók nagy része is bantu néger. Magyarország is lehetne bőven éremesélyes maratonfutásban, ha lehonosítanánk pár kenyai és etióp futót.

aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7:


A szándék megvan itt is: ld. Muszukajev. Mindenki fix aranynak vette.

aug. 13. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:
A ruszkik megrendezték a BRICS-játékokat. Sok ország részt vett rajta, ráadásul normálisabb sportágak is szerepeltek versenyszámként.
aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9:


Komoylan? Na erről nem is hallottam.


Az NSO hogyhogy nem irt rola? Vagy max aprobetűvel?

aug. 15. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!