Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólsz hozzá hogy Ralf...

Mit szólsz hozzá hogy Ralf Schumacher felvállalta hogy meleg?

Figyelt kérdés
júl. 15. 07:23
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
19es hát nekem fura...megértem ha valaki meleg, még azt is ha valaki biszexuális....de nem értem hogy valaki évekig le tudott feküdni egy nővel és utánna rájön hogy mégsem vonzák a nők.... magyarázd el akkor légyszi, dióhélyban...
júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Megunta őket
júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
49%
Nem "meleg" max langyos, szokjunk már le róla hogy magyar szavakat töltünk meg új jelentessel. A leves lehet meleg, meg az időjárás, stb. Ráadásul ezzel implicite az sugalljuk h aki nem "meleg", homoszexuális, az kvázi "hideg".
júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

21

Azt nem tudhatod hogy kivel feküdt le meg mikor. Sok siketes homoszexuális férfinak van családja alibiből aztán sokszor a gyerekrk sem tőle vannak.

júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
24 ha gyerek nem tőle van megértem, de ha valaki nem 1 és nem 2 hanem 14 évig van egy nővel együtt és létesít szexuális kapcsolatot nekem senki ne mondja hogy az illető echt meleg...vagy szerdán meg heteró vagyok, csütörtökön meg már meleg?
júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
64%

25

Továbbra sem tudhatod hogy létesített valaha is szexuális kapcsolatot. Az asszonyka vele volt a pénzért meg a csillogásért Ralfinak meg volt alibi család ami kellett az F1-hez.

júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Korábban én tettem fel ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimp..

Rá ezek szerint senki nem gondolt... Amúgy az én életemet személy szerint semmilyen módon nem érinti a bejelentés. Ha búza, akkor búza. Az aktív pályafutása alatt, mint versenyzőt annyira nem kedveltem, inkább semleges volt számomra. Pár futamgyőzelmet behúzott, jó autóban. Ezt megtette mellette Montoya is. De nem volt kimagasló.

júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Mit szólok hozzá: semmit! Ki érdekel?

Mindenkinek a saját dolga hogy kit kíván/szeret meg!

Az hogy bejelentette, no az a gáz...

júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Ő dolga.
júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!