Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólsz hozzá hogy Ralf...

Mit szólsz hozzá hogy Ralf Schumacher felvállalta hogy meleg?

Figyelt kérdés
júl. 15. 07:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Nagy dolog mert F1-es szakértőként most már nem igazán utazhat el az arab versenyekre mert ott kivégeznék meg az FIA vezetése is muszlim így a többi versenyen sem lesz szívesen látott vendég. Bátor.
júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lepett meg, bizonyos jelek voltak.
júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem gondoltam volna, főleg, hogy megnősült és gyereke is lett (vagy lehet, hogy félig-meddig biszexuális).
júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én Michaelről is azt hittem, a szájtartásuk hasonló
júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Semmit nem változtat az érdemein. Ugyanúgy szar pilóta, mint ha nem nyálazgatná a zacskós karót.
júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
45%
Általában azok szokták világgá kürtölni, hogy melegek, akikről senki sem gondolta, hogy nem azok.
júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt az M1-be is bemondanák, annyi haszna lenne, hogy tán csökkennének a: "miért lenne meleg, hiszen felesége, és gyereke van"-féle butácska megjegyzések főleg bugyuta ludmilláktól
júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
58%
Ok meleg felválalta...de nekem egy dolog fura és totál NEUTRÁLISAN írom ugyebár a hetero a másik nemhez vonzódik a meleg meg a sajátjáéhoz. Ha valaki hetero undorító neki a gondolat is a saját neméhez (mégha el is fogadja a melegeket az más) az igazi melegnek szintén szerintem hogy nővel létesítsen kapcsolatot (lehet tévedek)...szerintem is biszexuális mert 14 évig élt nővel hogy gyereke is lett (igaz Elton John is 4 évig volt házas) de az látszatt házasság volt, inkább megegyezés szerintem..de itt 14 év úgy hogy fia is született akkor csak élt többszöri nemi életet a nővel is... mert nekem fura az hogy egy melegnek van gyereke..
júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18

Maradjunk annyiban hogy nem sok fogalmad van a témáról.

júl. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Akinek fontos a társadalmi megítélés, a kifelé mutogatás, az megoldja kis ügyeskedéssel.
júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!