Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Wéber Gábor mellett melyik...

Wéber Gábor mellett melyik "második" kommentátor a legjobb szerintetek (Forma-1)?

Figyelt kérdés
Melyik az a "segédkommentátor", aki szerintetek a legjobb, legalkalmasabb arra a pozícióra?

júl. 8. 23:48
A kérdező szavazást indított:
Nagy Dani
Kiss Norbi
Michelisz Norbi
Ujvári Máté
Szeleczky Ádám
Székely Dávid
más/senki
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Szujó volt az, aki Wéber kissé száraz, de profi szakértöi hozzáállasa mellé a legjobban passzolt, nagyon tudott hangulatot csinálni (mondjuk néha irritált, amikor a semmit is szuper izgalmakként próbálta tálalni).
júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Mindegy, csak Kiss Norbit vegyék már ki onnan.

Megőrülök a nyökögésétől. Egy épképzláb mondatot nem tud összerakni, fogalma sincs melyik versenyt nézi. Ennyire még a Gyula sem volt szar.

júl. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a "baj", hogy a Wéber az tiszta mechanikai bzi, aki mindenhez is ért ez jó, de mellé egy olyan ember kell, aki nem ezen a téren mozog, tehát a többi volt vagy most autóversenyző mellé szerintem nem jó párosítás. Mellé csak egy szimpla műsorvezető kell, aki ért az F1-hez, de tanulta a szakmát, hogy kell műsort vezetni. A Kiss Norbi az tiszta off én elhiszem, hogy tehetséges a kamionvezetésben és büszkék lehetünk rá, de ne engedjük oda közvetíteni, mert az senkinek nem jó, mert beszélni nem tud. A Dani is még gyenge, de alakul. A Michelisz meg egyidőben megtanult beszélni és elhagyta a sok őőőőőő-zést, de amikor volt egyszer nemrég, mintha elfelejtett volna újra beszélni ő is. Szóval én azt mondom, hogy Wéber mellé a legjobb fit most Máté a felsoroltak közül.
júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%
A sujó zoltán palik László párost meg halgatnám F1 közvetítésben
júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Azt preferálnám ha ő sem lenne ott. Beszédhibás öntelt gyökér.
júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%
Egyik sem. Szújó meg Czollner voltak a jók. Az a gond, hogy rajtuk kívül mind olyan "nyugodt" kommentátorok.
júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Czollner? Szintén csak nyekegett, és szakértelme sem volt sok.
júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Czollnerrel nekem semmi bajom nem volt. Nem profi, de szórakoztató volt. Ellenben a Szujó rohadt idegesítő volt. Rajtnám mindig ez a biztonsági öves duma, meg ahogy mindenen szó szerint fel tudott izgulni és ordibált... Az a baj, hogy ő azt hitte magáról, hoyg vicces, de egyáltalán nem volt az. Ötvenedszer is ugyanaz tőle, inkább már fárasztó volt.

A mostaniak közül tanán a Nagy meg a Michelisz, akiket kedvelek.

júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bírtam a biztonsági öves szöveget. A rajt mindig izgalmas. (a gond akkor van, amikor a rajt után semmi más izgalom nincs a futamon)
júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak nagyon erőltett volt már. Amikor nincs semmi izgalom, akkor is nagyon izzadságszagúan próbált hangulatot kelteni. Pl. mikor az utolsó 10 körben már nem nagyon történt semmi. Vettel 20 mp-cel vezetett mondjuk Alonso előtt. Vettel már szemmel láthatóan gumit spórolt. Ezért Alo körönként 2-3 tizeddel gyorsabb volt nála. A Szujó teljesen beizgult, hogy micsoda csata lesz itt az utolsó körökben, mert Alo mennyivel gyorsabb. Végordibálta emiatt az utolsó köröket. Szegény Wéber inkább már nem is szólt mellette semmit. Aztán a végén befutottak 15 mp-es Vettel előnnyel. Nem egy hasonló eset volt. Értem én, hogy ez a kommentátorok feladata és a msotaniak is csinálják, de nem ennyire röhejesen erőltetve.
júl. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!