Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sokat Vitáztam az egyik...

HEenszki kérdése:

Sokat Vitáztam az egyik lánnyal. Ő szerinte A forma-1 -es pilóták bepisálnak, mert rengeteget isznak még verseny közben is, én szerintem meg simán kiizzadnak annyi nedvet a szervezetükből. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bazz. ='D

Milyen tájékozott barátnőd van. Vagy szerintem csak feltettél magadban egy kérdést, és nem tudod megválaszolni, és semmilyen lány nincs a dologban. De őszintén, szerinted mindegyik pelenkát vesz fel a több réteg ruhája alá? Meg egyik sem bírná ki azt az időt bevizelés nélkül? Több litert izzadnak ki egy verseny alatt, de a bőrükön, és nem a himbilimbijükön keresztül.

2010. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
a fizika tanárom 6-7 éve azt mondta, hogy átlagosan 4 kilogrammot fogynak egy egy futam alatt a résztvevők, annyit izzadnak. azóta meg... nem pisilnek be szerintem. sőt! :))
2010. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szintű összpontosításnál nincs rá idejük. Meg amúgy sem. Néha pont hogy kiszáradnak az izzadástól (mikor Alonso italgépe elromlott) és elég veszélyes is ez így. Persze utánna szerintem mind mennek a WC-re. De balesetnél lehet bevizelnek de balesetnél szerintem mindenki.
2010. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmennek verseny előtt hugyozni, szerintem simán kibírják a maximum két órás futamot.


Tényeg nagyon sokat kiizzadnak, főleg a melegebb versenyeken, például Bahreinben, vagy Törökországban.


Azt hiszem Alonso egyszer azt nyilatkozta, ha verseny közben jönne rá az altáji szükség, simán beeresztené. Nem állna ki miatta.

2010. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vicces is lenne ha valamelyik beeresztene egy nem is sárgát hanem egy barnát...


Aztán nyer és interjú közben


...Eseménytelen volt. Ja tényleg a 40.körben a Mansell-kanyarban besz*rtam....

2010. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó xD:D

Egyébként Alonsonak egyszer tényleg kifogyott a cuccos,és az elég szar lehetett,de nem hiszem,hogy bepisilnek xD:D

2010. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát elég régen hallottam ilyen hülyeséget! :)

Amikor elmegyek kerékpározni 1-1.5 órát 35fokban és közben megiszok 1 vagy 1.5liter innivalót meg előtte is iszok rendesen akkor sem kell megállnom üríteni mert simán kiizzadom magamból, ugyanígy vannak az F1es pilóták is, általában melegben autóznak + a tűzálló védőfelszerelés se vékony ugyhogy tuti izzadnak.

2010. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Amikor még Coulthard a mekinél volt akkor látszott hogy becsokizott a futam alatt:D
2010. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
simán bepisálnak :D versenyen az normális + úgyis annyit izzadunk verseny alatt hogy a ruha magába szívja :D
2013. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!