Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is doppingolnak a...

Szerintetek is doppingolnak a magyar úszók s azért nyernek?

Figyelt kérdés

Teljesen objektívan nézve. Nem magyar ismeröseimmel besuélgettünk. A magyar úszók feltünöen gyakran, pár évente rekordokat döntenek. Olyan világrekordokat is, amiket évtizedekkel azelött, azóta bizonyítottan doppinggal nyert sportolók állítottak be. Namost ha ôk csaltak, s már az is szinte emberfeletti teljesítmény volt, akkor úszóink hogy múlják ezt felül? Ismétlem nem 50 évente egy született zsenivel, hanem tényleg egy—két évente.

Ez most komolyan tisztességes teljesítmény?

Barátaim szerint ahol nem számít a dopping, pl foci ott meg sehol sem vagyunk. Ahol meg mindenki doppingol, pl. úszás, ott nyerünk, tehát akkor a nyertesnek is élnie kell vele......



2019. júl. 25. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Látom nem érted...
2019. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Milyen asztma elleni gyógyszerekkel doppingolnak?
2019. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Régen egy Digisportos interjúban hangzott el: "Nem az a kérdés Usain Bolt doppingol-e, hanem hogy tudja titokban tartani". Szerintem a mi úszóinkba is korán belenevelik az edzők, ha eredményeket akarnak, akkor bizony cuccozni kell.
2019. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

14.56-nak, ha irónia volt, oké.

Egyébként elismerem, hogy egyedülállót alkotott még így is, sok embernek jelent kapaszkodót, akik rákosak, amit véghez vitt a betegsége után, csak az eszközökkel nem értek egyet.

15.09 nem írom le a nevét, nehogy te is elkezdd szedni 😂 , olyan cuccokat, melyek javítják az oxigénfelvevő képességet. Illetve más csodaszereket más betegségekre, csak be kell előtte jelenteniük, hogy ők betegek és már legális.

2019. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy ha betegek, akkor legális.

Na utána nézek, mert én is asztmás vagyok.

2019. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen asztma elleni gyógyszerekkel doppingolnak?"


Salbutamol


WADA tiltja, de mehet ha van rá engedélyed. Ez a tue.

Persze minden élsportoló aszthmás... Mibe tart egy ilyen papírt szerezni? Semmibe.

2019. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok nem most kezdtek el jók lenni, rengeteg jó magyar úszó volt.

Dopping vagy nem, ha valaki világbajnok akkar lenni, nem elég beszedni két lila tablettát, kell hozzá átkozotul sok munka is.

2019. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

#6

Több úszó is asztmás, van rá gyógyszer.

A szívműtét régebben volt, azóta nem ez az első nagyobb sikere.

2019. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Előző vagyok.

Úgy múlják fel, hogy egyre feljettebb az úszósport is, egyre több olyan ember áll egy úszó mögött, aki segít neki.

2019. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!