Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az h a karom nem...

Miért van az h a karom nem fejlődik?

Figyelt kérdés

Privátban küldök képet, hátha úgy valakinek lenne értelmes véleménye,ide nem teszek ki, mert van pár érdekes alak itt. (tisztelet a kivételnek)


Tehát a karom világ életemben konyhás néni stílus volt, míg a testem egész jó, hiába figyelek nagyon a kajára és edzek súlyokkal, kardiozok,biciklizek. Egyszerűen a karom lötyög.

Tippek?


2019. máj. 14. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor nem fejlődött, mikor rengeteg plusz izolálgatós gyakorlatot csináltam. Most az evezés mellé még csinálok 2-3 széria kalapácsbicepszet akkora súllyal, hogy 5-6 ismétlést meg tudok csinálni, és máris szépen növöget. Ja és persze a kaja, makrók, kalória nagyon rendben van nálam.

Hátha bejön, de írhattál volna edzéstervet, hogy mit csinálsz

2019. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemsokára leírom az edzéstervet!
2019. máj. 14. 12:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Kalapácsbicepszet én is végzem egy ideje.
2019. máj. 14. 12:27
 4/7 anonim válasza:
Nemlehet hogy rosszul csinalod a gyakorlatokat? Szokott egni, fajni?
2019. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, szokott.

Nem hiszem, mert pár éve jártam 4 évig terembe csak akkor én hülye a kajára nem figyeltem. Fejlődtem, de lehetett volna sokkal jobb is.

Viszont jól megtanitott az akkori edzőm az első 1 évben mindent. Voltak gyakorlatok pl csigan, amik nem mentek de akkor random másik edzos fiú vagy lány szólt h segít.

De most itthon edzek.

Vannak 1 kezes sulyzoim, fekpad és francia rudam.

2019. máj. 14. 12:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen amikor boxoltam, akkor nem volt ilyen a karom. De abbahagytam terhesseg miatt és rá 3honapra újra a régi lett. :(
2019. máj. 14. 12:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok írt nekem innen Zsolesz nevű privatot. Itt van? :)
2019. júl. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!