Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Workout elkezdése?

Workout elkezdése?

Figyelt kérdés
Szóval 19 vagyok és kicsit meg kéne erősödni. Elég vékony vagyok 62 kg és 182 centi. Az van, hogy normálisan kéne kinézni. Ha lemegyek ilyen utcai workout helyre attól lehetek izmosabb? Vagy ott inkább ilyen trükköket lehet tanulni? Menjek inkább konditerembe? Nem fognak ott beszólogatni, hogy nyeszlett vagyok?

#csaj #izmosodás #nyár #feszülős póló
2019. márc. 16. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg még gondoltam kéne valami kis kiegészítő, ha veszek ilyen port az, hogy működik? Ugye azt csak inni kell napi 1-2 szer? Ez ugye nem okozhat potencia gondokat, csak mert ugye ha összejönne a dolog valami csajjal és nem működne az elég gáz lenne :D
2019. márc. 16. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ó anyám borogass!
2019. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A por, amire gondolsz az protein/fehérje, ami a sejtjeink, agyunk alkotó eleme. Tehát te fogyaszthatod nyugodtan. :D
2019. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A por, amire gondolsz az protein/fehérje, ami a sejtjeink, agyunk alkotó eleme. Tehát te fogyaszthatod nyugodtan. :D


Viccet félretéve, inkább kondiba menj.. A sulyoktol leszel izmos. Egyél jó fajta zsírokat és sok hús, fehérje (zab, tojás, cottage cheese, turo, avokádó, durum tészták, csirke, marha, pulyka, bulgur, rizs)

2019. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis teszt, propi deca, ket kura utan tren, novihormon, hozza konjugalt periodizacio.
2019. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább kondiba menjek? Ilyen vékonyan mit fogok tudni csinálni ott? Gondolom nincsenek ilyen 2 kilós súlyzók amiket én elbírnák. Vagy max valami női teremben oda meg nem engednek be mert azt hiszik perverz vagyok és kukkolni megyek.
2019. márc. 17. 09:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és utána néztem mi ez a propideca de én nem fogok injekciót szedni!
2019. márc. 17. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 150centis 47kgos nőként emelek 15-30kgokat..fele ennyikkel kezdtem. Ne foglalkozz másokkal, csak magaddal. Kérj segítséget, ha kell. (gyakorlatok+kaja)
2019. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!