Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha diétázok heti 500mg sustáva...

Ha diétázok heti 500mg sustával, az miben lesz látványosabb mint ha naturálban tenném ezt?

Figyelt kérdés

Tehát egyértelműen zsírvesztés a cél.


Nyilván jobb lesz az eredmény mintha naturálban menne. 2 éve volt 1 susta kúrám heti 500mg de akkor tömegeltem jött is az eredmény szépen, azóta tiszta vagyok. Mit lehet tőle várni "szálkásításban"? Gyorsabb zsírvesztés? Jön vele izom is? Köszi a válaszokat.


2018. aug. 6. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Megy le a zsir, kozben egy kis izom is jon fel, es sokkal kerekebb, eresebb, teltebb leszel.
2018. aug. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyorsitja a zsiregetest, de ha mar 500 megy nyomasd az izmot is rendesen.
2018. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még nem hallotam olyat hogy sustával diétázna valaki.

4 féle testó származék van benne.Több idő mire kiürül így nem is hat azonnal.De ezt te is észrevehetted előző kúrádnál.Én propit használnák mert az hamarabb kezd el "hatni".

2018. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A propi nem kezd el hamarabb hatni, mint a szuszi. Abban is van propi, raadasul phenylpropi is, ami a propinal csak kb 1 nappal lassabb. (Kb 0.8-1 es 2.3-4)
2018. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom hogy van bennne propi is.

Miért nyomják sokan a sustát tömegelésnél ?!

Susta deca vagy danabollal kezdve utánna susta de diétánál még nem hallotam hogy valaki nyomta volna.

2018. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barmivel lehet dietazni es tomegelni is, azt nem a cucc hatarozza meg, hanem az etrend es a kardio. Sokan verseny elott is nyomnak meg pl decat, amit foleg nem hallasz dietazasnal.
2018. aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem.Igaz végül is míért ne nyomhatnák...de nem "alap" kúráknál sose hallottam.

Genetika se utolsó szempont...elvétve látni olyat is hogy valaki methától nő meg és még szálkásabbb is...ráadásul csak szendvicsezik egész nap :D

2018. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!