Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehetséges naturálban?

Ez lehetséges naturálban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Láttam ezt a videót és erősen elgondolkoztam hogy ez lehetséges-e naturálban. Szerintetek?


[link]



2018. júl. 30. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs rajta nagy izomtomeg, cserebe alacsony a tzs.
2018. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Fiatal tele tesztoszteronnal és nem akkora az izomtömeg, hogy kokszra adna gyanút.
2018. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maga a forma simán lehetséges naturálban, ami nekem furcsa, hogy ezt 60 nap alatt hozta össze.

Oké írja, hogy előtte már kondizott és 4 hónap kihagyás alatt hízott 5 kilót. De ha azt nézzük, hogy kezdőként havi kb egy kiló izmot lehet felszedni az első évben (és nem totál kezdő, mert korábban kondizott de ezzel ne foglalkozzunk, tekintsük kezdőnek), akkor a 60 nap alatt úgy 2 kg izom felszedése lenne reális. Jó legyen szerencsés feljöhet 3 kg is.

Szemre ennél több izom jött rá fel, és emellett baromi szálkás is lett. Ugye kezdőként egy rövid ideig előfordulhat, hogy zsírt égetünk és izmot is építünk, de később ez nem valószínű. Viszont szerintem ez nem azt jelenti, hogy felszed egy halom izmot és mellé totál leszálkásít.


Nem mondom, hogy koxolt, a forma sem elérhetetlen, de 2 hónap alatt sok zsír lement róla és sok izmot is felszedett.

2018. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak hirnev szerzesre megy, biztos nem 60 nap alatt csinalta.
2018. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lódított az időtartamokkal.

Hosszabb kihagyás után az izommemória dübörög. Már ha lehet ilyet mondani akkor, ha kb kétszer ilyen jó formája volt a kihagyás előtt akkor abból ennyi visszahozható két hónap alatt. Amúgy jó az 4-nek is és még szerencsés.

2018. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kondizott elotte, szal az izommemoria miatz siman lehet ennyi fejlodes, kb ledobott 5kilot 8het alatt ami boven jo az o koraban, illetve jo a genetikaja is, szal szerintem meg a ket honap is hiteles.
2018. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!