Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pár nap alatt le lehet dobni...

Pár nap alatt le lehet dobni 6 kg-t naturálban?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm,aki versenyre készül.Pár napja posztolt képet,hogy 95kg de most meg már 90 alatt van.Meg folyamatosan diétázik,mégis úgy erősödik meg új maxokat nyom.

Mennyi az esélye,hogy nem tisztán edz?



2018. aug. 2. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy a p*csába ne lehetne már bocs? 😅

Számold ki, heti 0,5 (kövér esetén 1) kg...

2018. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsia hónapot olvastam

Hogyan?? Max víz de azis... 1 kg.. hashajtó... egész napos futás... koplalás...

De, hogy az 2x olyan gyorsan jön vissza.. :D

2018. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Natúrban biztos hogy nem. 6kg zsírban lehetelen még nem naturálban is, ennek a 6kg-nak nagy része víz lehet.

Vízhajtóval már más.

2018. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha kihajtja az összes vizet,nem gyengül el?
2018. aug. 3. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Le lehet, ha nem tisztan edz, akkor csak nehezebb, tehat naturalban konnyebb is. Kiveve vizhajtoval, de nem erdemes, meet csak gorcsolne tole. Ennek kb 80%-a viz, 15%-a a glikogen kiurulese, a maradek 5% pedig egyeb dolgok pl zsir. A legutobbi versenyemen 2.5 nap alatt kb 8kg-t fogytam.
2018. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boxolom verseny felkeszuleskor 3kg megy le egy edzes alatt beoltozve,ha. Nem szart eszek utana ugy is marad ennyi le megy vizbe de versen utan amikor ehetek vissza is jon :)
2018. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hétig f.stam, minden átment rajtam, óránként mentem vécére. Orvos mondta hogy baj lesz ha nem eszek, ettem almát meg kekszet végül de semmi mást. 3 kilót fogytam csak... (bár csak 1 jött vissza szerencsére)
2018. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!