Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megrepedezett a borom es nem...

Megrepedezett a borom es nem hasznal semmi. Valaki megtudta elozni valahogy?

Figyelt kérdés
Szoval a helyzet hogy elkezdtem eddzeni meg tavaly es tomegnoveles kozben eleg hirtelen jott fel ram suly es nagyon csunyan megrepedt a borom(honalj feletti es vall alatti resz) de most elkezdett a bicepszemnel is es mar nagyon zavaro, nem szep latvany. Eltuntetni tudom hogy nem lehet de megeloznj esetleg valahogy? A valaszokat elore is koszonom!!
2018. máj. 9. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan ez van

genetika függő egyrészt, a striára való hajlam örökletes

megelőzésnek meg esetleg testápoló és terhességi csikokra való krém, mert ez végül is az :D

ha kenegeted kicsit lehet tőlle szebb, de eltünni nem fog

nekem bicepsznél sokkal szebb mint volt, az egész felkarom belső része szét volt repedve, most pár halványabb csík látszik

2018. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt, hasznalok pontosan terhessegi csikokra valo kremet :D azt mondtak ez elhalvanyitsa meg egy ideig hasznalom aztan remelem elhalvanyul kicsit mert kegyetlenul bevan repedve es piros szinu foleg edzes utan :D
2018. máj. 10. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!