Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzesnek szàmít a munkàm?

Edzesnek szàmít a munkàm?

Figyelt kérdés

Hello!


Külföldön dolgozom, 1heten reggel/4otat,masik heten reggel/4 delutan 6orat. Két ciklusban.

A gondom az hogy nagyon nem vagyok magammal megelegedve.


Kor:22

Súly:70 kg

Magassàg 174 cm


Kamiont pakolok,le fel ugralas a labam alig erzem penteken.. a dobozok is eleg nehezek. 1 honapja dolgozom,valamit segithet? Valamit szedhetek melle? Ha hulyesèv amit írtam elore is bocsànat!



2018. ápr. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amiket leírtál még simán izmosodhatsz is. A lényeg hogy egyél rendesen (fehérje, szénhidrát, zsír), próbáld kipihenni magad, és a dobozokat ne derékból emeld! :D

"Az emelés helyes kivitelezésének lényege, hogy a derék és a törzs egyenes maradjon, és ne csavarodjon el a csípőhöz képest. Helyes emeléskor a térdünket behajlítva közelítjük kezünket az emelendő tárgyhoz, és ügyeljünk arra, hogy az emelendő tárgy minél közelebb legyen a törzsünkhöz, mert így a teherkar rövid és a szükséges erőkifejtés kisebb." Bocs ha tudod, de másnak még hasznos lehet :)

Ha nagyon nincs kajálásra lehetőség, akkor még hasznos lehet a BCAA, mert kiegyenlíti a vércukor szintet, rögtön az izmokba jut tápanyagként, és nem engedi lebontani energianyerés céljából a már meglévő izomtömeget. Hasznos lehet de nem csodaszer, egyél pihenj, és oké lesz!

2018. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hosszú válasz:

Edzésnek számit igazából a gyaloglás is ha úgy vesszük. Amit ezzel elérsz, hogy birni fogod az ilyen munkát, jobb állóképességed lesz rövid távon. Hosszú távon meg igazából semmi.

Én is 40-50-60 kilós dolgokkal dolgozok, 14 órákat heti 3-4szer, de az csak arra jó, hogy birjam a melót, emellett edzek és a pihenés is megvan.


Rövid válasz: Nem, edzened kell külön ha eredményt is akarsz, ne szedj semmit, még akkor is pénzkidobás 90%-ban ha kondizol, az a sok szar kieg.

2018. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm!
2018. ápr. 25. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!