Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert van az, hogy barmennyit...

Miert van az, hogy barmennyit is erositek, sosem tudok lenyomni 1 fekvotamaszt sem?

Figyelt kérdés

Lany vagyok amugy.

Mar iskolaban sem ment SOHA egy se. Egyszeruen bele szakadok akkorse megy,ugy erzem leszakad a vallam, kulccsontom, konyokom. Egesz sportos eletmodot folytatok, 55kg vagyok 173cmhez szoval tulsulyom sincs. Sulyos edzeseket csinalok 3 honapja, a karjaimon szepen latszik- de a fekvotamasz igy sem megy. Egy csomoan ugy is tudnak fekvotamaszozni, hogy eletukben nem sportoltak. Ez valami alkati sajatossag lehet h nekem nem megy?


2018. márc. 7. 23:27
 1/7 anonim válasza:
Egy emberi felsotest eleg nehez, fektotamaszkor olyan mintha a testsulyod mondjuk 70%-aval nyomnal fekve. Tehat a te 55 kilodnal ez kb. 35 kg-nak felel meg. Ezt a sulyt nem birnad kinyomni fekpadon egyszer sem (elmeleteileg). Szoval kiserletezz. Pakolj meg egy hatizsakot 3 x 2Literes vizes palackokkal (ez 6 kg) es fekudj hanyatt es szamold meg hanyszor birod kinyomni... csak probakeppen.
2018. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem se megy. Erős a gyanúm, hogy a harmatgyenge hasizmom nagyban tehet róla, de a karom sem erős, csak mert sokkal nagyobb súlyokat használok rájuk, mint az elején... Azok így is túl kicsinyek még.


Ha folytatod az erősítést, össze fog az jönni, no meg nekem is :)

2018. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem progresszióban keztél bele.A fegyencedzés fekvőtámasz fejezetével kezd újra.
2018. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ez valami alkati sajatossag lehet h nekem nem megy?"


Egyszerűen gyenge vagy még.

2018. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szégyen gyengének lenni, de annak maradni igen.
2018. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan, minthogy volt egy haverom, aki úgy sprintelt, mint aki sportol, de semmit nem csinált. Alapvetően mi emberek igencsak különbözőek vagyunk.

Szerintem próbáld meg térdelve, vagy végső esetben falnál.

2018. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egy emberi felsotest eleg nehez, fektotamaszkor olyan mintha a testsulyod mondjuk 70%-aval nyomnal fekve."


Ez nem igaz, kb. a súlyod felét nyomod ki fekvőnél.

2018. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!