Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most rossz lenne a diétám?...

Most rossz lenne a diétám? Összevissza mozog a súlyom.

Figyelt kérdés

25% testzsír körül voltam 1 éve. Elkezdtem szálkásítani, súlyzós edzés, kardió, diéta. Viszonylag hamar lementem 18%-ra. 86kg-ról 75-re, és nagyon sokat erősödtem. Szebbek az izmaim, elkülönülnek mindenhol, és látszanak. De a súlyom, az izom mérete nem nő.


Aztán úgy gondoltam, hogy elkezdek tömegelni, hogy építsek vmi húst magamra. Kb 3000 kalóriát vittem be, 150g fehérje 320g szénhidrát és annyi zsír, hogy kb 3000 kalórián legyek. Emellé heti 4 edzéssel operáltam.


3 hónap alatt nem izmosodtam semmit, és az erőszintem se növekedett. A mérleg sem segít sokat, mert egyik héten megörülök, hogy felmentem 79kg-ra aztán a következő héten meg 76 vagyok. Oké, hogy ingadozó a súlyom, de azért 3 kiló az szerintem sok.


Szóval abszolút nem izmosodtam, viszont hasam az lett rendesen...


Hol ronthatom el?


2018. febr. 17. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Emelj a kalórkán, valoszinu az alap energiaigenyed fele stagnálsz.
2018. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kalórián*
2018. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szálkásíts még egy kicsit. 12-13%-os testzsírnál kezdj bele a tömegelésbe.
2018. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!