Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 150 kilós guggolások környékén...

150 kilós guggolások környékén már érdemes lenne beruházni egy bandázsra, vagy ez még kis súly ahhoz?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 01:24
 1/7 anonim válasza:
Fontos a védelem,kisebbnél is.
2017. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy súly vagy kis suly ez relatív. Aki 300 kg al guggol 150 nél felesleges a bandázs melegíto súly neki akinek 150 a max annak meg jó lehet. Kérdés mi a cél? Izuletvedelem?
2017. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát bandázzsal elvileg nagyobbat lehet guggolni.De azt mondják,csak haladóbbaknak érdemes használni,akik tényleg nagy súllyal edzenek
2017. nov. 29. 09:16
 4/7 A kérdező kommentje:
150kg az 5 ismétlésre glndoltam
2017. nov. 29. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy érzed: tudsz még tovább fejldőni vagy már hónapok óta stagnálasz eze na szinten?


övet akkor érdemes venni ha már nagyon nem bírsz haladni akármit csinálsz.


Amit az első írt az a tipikus félreértése az övnek: nem azért van hogy megvédjen, ez nem olyan mint egy bukósisak, ez egy eszköz ahhoz hogy az ember még többet ki tudjon hozni magából.


Aki állandóan övezik az nem lesz igazán erős soha.

2017. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De én nem övre gondoltam,hanem térdbandázsra,amivel az erőemelők bekötik a térdüket.

Erről nagy viták vannak,valaki azt mondja,hogy használjuk az övet kis súlynál is a biztonság miatt,valaki meg ezt

2017. nov. 29. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
De az öv az nem a biztonság miatt van. Úgy kell rá gondolni mint egy plusz hasfalra ha helyesen használod.
2017. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!