Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon vékony testalkathoz...

Nagyon vékony testalkathoz tömegnövelő?

Figyelt kérdés

14F 162cm 37kg

Szoktam edzeni próbálok minnel tobbet enni de egyszerűen nem hizok es iszonyatosan zavar

Jumbon gondolkoztam szerintetek van remény?

Nyár folyamán napi 7-8x étkeztem nagyon törekedtem és csak 3kg jött rám.


2017. okt. 14. 09:56
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem jó a cukros jumbo. Inkább vegyél proteint és ahhoz tegyél zablisztet. Vagy ha kész tömegnövelőt akarsz ami nem cukros: mex size max.
2017. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen a héten már tettél fel egy ilyen kérdést,kaptál rá választ.

De leírom én is:nem kell Jumbo,kaja kell és kalóriaplusz.

2017. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hiába eszel 8szor, ha annyit se viszel be, mint én ebédre, nem nősz... Nem tudom, mennyit eszel, de esélyes, hogy túl keveset. Az összmennyiség számít, azt oszd el úgy, ahogy neked a legmegfelelőbb.

A 37 kg már a +3 kiló után? El sem tudlak képzelni, ijesztő... Igaz, 8 étkezésről is nehéz elképzelnem, hogy ne hozza össze a szükséges kalóriát, de vannak érdekes emberek, akik egészen parányi adagokon élnek.

Ha jumbót tudsz enni, rendes ételt miért nem? Az is lehet akármilyen tömény és a makrói is lehetnek sokfélék, de legalább meg tudod oldani egészségesebb forrásból a dolgot. Neked nagyon kevés étel kellhet, mégakkor is,ha tömegelsz és gyorsabb az anyagcseréd az átlagnál, azt nem tudod bevinni a nap folyamán, semmilyen neked tartható épeszű étrend mellett sem? Mit eszel és mennyit?

2017. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!