Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek tömegnövelőt...

Ha elkezdek tömegnövelőt szedni, mi fog változni?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok,hogy nekem most teljes szálkás testem van,izommal. És ha most erre elkezdek tömegnövelőt szedni,mellette tartom a heti 4 gyúrást,+ normálisan étkezem,nem zsírosan,akkor mi fog változni rajtam a tömegnövelőtől? Nem fogok zsírosodni,hanem nagyobb izomtömegem lesz,és ugyanúgy szálkás maradok,vagy elkezdek zsírosodni valamennyire,és mellé jön az izom?

15/F


2017. okt. 10. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
+ fehérje + bcca
2017. okt. 10. 21:23
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Bcaa fölösleges tomegeleskor. Tömegnövelő is szar, ha cukorkupac. A forma meg attól függ, hogy ezzel együtt mennyi a napi össz makróbeviteled. Túl nagy kalória pluszban több zsír jön.
2017. okt. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél csak sima fehérjét és egyél hozzá szénhidrátot. Az egész attòl függ, hogy mit es mennyit eszel, milyen tápanyagokat viszel be. Számold ki, hogy mennyi fehérjére, szenhidràtra és zsirra van szükseged, ez mennyi kaloria. Én anno csak zsirosodtam töle, mert eszetlenül ettem a cukros tömegnövelöket. Tedd rendbe az étkezésed elöször, azzal is nagyon jòl tudnál fejlödni. Ha mindenképp kiakarsz probálni egy tömegnövelöt, válassz keves cukor tartalmút, ne feledd ez csak folyékony "kaja" tehát plusz egy szelet hús és egy kis rizs semmi csodaszer. :)
2017. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 évesen ne költsd a szüleid pénzét ilyesmikre.

Egy kiegyensúlyozott étrenddel nagyon szép eredményeket lehet elérni.

Egyébként,ha már edzeni szeretnél nem ártana utána olvasni.

Tudom a mai fiatalok egyre kevésbé gyűrik össze a könyveket,de nem ártana rendesen tájékozódni.

2017. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem,csak az a gondom,hogy magamtol nem tudok olyan sokat enni,hogy elkezdjek hizni izomban... ezert gondoltam tomegnovelore,csak az meg tudom hogy elegge cukros. Reggel megeszek 4 teljeskiorlesu szendvicset,edzes utan feherje + egy nagy adag rizs nagy szelet csirkemellel,es vacsorara 2 teljeskiorlesu szendvics kb... tehat magamtol nem megy a napi 5-6 taplalkozas foleg nagyobb mertekben
2017. okt. 11. 14:24
 6/6 Cortez70 ***** válasza:

Veszel proteint és teszel mellé zablisztet. Kész a tömegnövelő.

De van kész tömegnövelő is ami nem cukros. Mex size max. Zab és árpa van benne.

2017. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!