Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy tovább bírjam a szexet?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kicsit bugyuta kérdésért.


Évek óta nem volt barátnőm és nem szexeltem. Most újra együtt vagyok egy lánnyal. A kedvencünk a misszionárius póz, de az a baj, hogy teljesen elszoktam az ilyen fajta mozgástól. Kb. 4-5 perc után a combjaim környéke teljesen elfárad, elkezd görcsölni és után már el is megy az ihlet hamar. Nem tudok sokáig így mozogni.


Tudnátok olyan otthon végezhető gyakorlatokat ajánlani, amivel az ilyenkor igénybe vett izmokat tudnám megerősíteni, hogy sokáig bírjak így mozogni?



2017. okt. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

maszturbálsz, és mindig akkor állítod meg amikor már éppen jönne.


Szerintem ennél hatékonyabb megoldás nincs.


Még annyi hogy szokj le arról hogy kevés időm van de ki kéne gyorsan verni, és akkor pár mp alatt elintézed magad.

2017. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlodDrunk ***** válasza:
100%

futás,biciklizás mozogj valamit vagy ha komolyabban gondolsz egy életmódváltásra akkor menj kondiba,rakj össze egy étrendet.


De most nem azért,de ha ebbe begörcsölsz meg ennyire elfáradsz nagyon rossz állapotban lehetsz.

2017. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 sulyzos edzés, teljes testes, alapgyakorlatokkal. Mellé heti pár kardio edzés.
2017. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Offolj nyugodtan, de jó formában lehetsz,ha a szexben Ennyi idő alatt elfáradsz. Ez elég gáz,legalább saját testsulyos gyakorlatokat csinálj,és fuss.
2017. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő is tudja, hogy rossz kondiban van, minek ezt még ennyiszer leírni?
2017. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!