Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves ektomorf alkatú...

15 éves ektomorf alkatú vagyok 58 kg és izmot szeretnék epíteni. Hogy?

Figyelt kérdés

kb másfél hónapja tanulok testpéítő elméletet hogy úgy mondjam és már az alapokat tudom pl mik a makrók mi a napi kalóriaszükségletek kezdő átmozgató edzéstervem van stbstb. De segítséget szeretnék kérni hogy jó lcsinálom e amit csinálok illetve mit csináljak a jövőben?

Ha tudtok valami ezzel kapcsolatos cikket megkönnyítve magaoknaka válasz leírását küldjétek el! :D

Amit msot csinálok: 2 hete kezdő átmozgató edzésterv saját testsúllyal otthon 2gyakorlat/ izomcsoport és változó általában 12 ismétlés szám 3 sorozat tehát 3x12 de hasnál pl 25/15/10 ben is végzem tehát változó tényleg karra (bicepsz-tricepsz) illetve hátra kézisúlyzós gyakorlatot végzek. Étrendem még kifejezetten nincs mert az még tanulom ohgy mit mikor egyek meg anyagilag se állunk legjobban de eddig ezt követem (kiegészítve mert ugye ez semmi kcalban nézve) [link] emellett nem futok kardiózok. Javasolt edzés mell évalami kardiót beiktatni? Privát üzenetben írjatok és ha valakinek van türelme és kedve segíteni nekem és útbaigazítani amiért rettentően hálás lenék facebookon felvehetek.



2017. aug. 28. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, a sok láma kisgyerekhez képest te legalább utánanéztél a dolgoknak és tervezgetsz. Ez már alapjáraton egy jó pont. Igazából felesleges mások véleményét kikérned, mert a saját tapasztalataid sokkal többet érnek.


1-2 hónapig űzd a teljes testes edzéseket, 1 gyakorlat minden izomcsoportra, 4 sorozattal. Ámen. Utána mehetsz a terembe és kezdheted az osztott edzésterveket. A kajára meg nem kell különösebben figyelni, egyrészt nem vagy élsportoló, másrészt úgyis ráunsz a fentebb linkelt cuccra is. Egyél amit akarsz, akkor, amikor akarsz. A lényeg, hogy amikor dönteni kell hogy virsli, vagy mondjuk tonhal legyen a kaja, akkor utóbbira szavazz.

2017. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!