Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha betartom azt, hogy 2...

Ha betartom azt, hogy 2 óránként eszek. Akkor mennyi idő felhozni jó pár kilót?

Figyelt kérdés

Most vagyok 71-72 kiló. Ha elkezdem azt, hogy 2 óránként eszek, tömegnövelés miatt. Akkor mennyi idő alatt szedek fel mennyi kilót?

Majdnem 1 éve edzek, de eddig nem tartottam be az étkezést.


2017. aug. 11. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem az étkezések gyakoriságán múlik, hanem az edzésen s hogy megvan-e a kalóriatöbblet és a fehérje.

Ha napi egyszer eszed meg, amit kell, akkor is ugyanúgy fejlődsz, tudomásom szerint. Csak nem mindenki tud ennyit enni egyszerre.


Zsír is fog feljönni, azt végképp nem tudhatom, neked mennyi...

2017. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha 2 óránként megeszel egy szelet kenyeret, attól az még nem tömegnövelés. A tömegnövelés kalóriatöbbletet jelent. Össze kell állítani egy étrendet.
2017. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kalóriatöbblet kell, de mégis mennyi idő kell, hogy valamennyi kiló menjen rám?
2017. aug. 11. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
+7000 kaloria = 1kg súly gyarapodas
2017. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha havi 1 kiló izom feljön, akkor már jó vagy. Ha nagyobb a többlet, zsírba megy vagy szerencsésebb esetben megoldja a tested, hogy ne, de izom akkor se lesz belőle.
2017. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nem a szoróztábla, hogy fix eredmények vannak. Mindenkinek más. Lehet, hogy egy hónap alatt 1 kg izom feljön, lehetm, hogy 1,5-1,8, de leht, hogy csak fél kiló. Ki kell tapasztalnod magad.
2017. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!