Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Team Suleiman? Hogy "működik"?

Team Suleiman? Hogy "működik"?

Figyelt kérdés

Mi az alapja? Minél nagyobb súly, és egy gyakorlat izomcsoportonként? Vagy hogy van? Most láttam csak őket, igy nem tudom.

Milyen alapgyakorlatok mehetnek izomcsoportonként? Leírnátok nekem őket? Kiszeretném próbálni a TSM módszert, minél rövidebb idő alatt szeretnék minél nagyobb izomtömeget pakolni magamra, kíváncsi vagyok mire vagyok képes. Írnátok alap gyakorlatokat, mindenre egy gyakorlatot akarok.


2017. aug. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Facebookon fent van. Nézd meg
2017. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket csinálják nagyjából: mell-fekvenyomás,hát-pados evezés,combfeszítő-lábtoló/guggolás,hajlító_fekvő combhajlító,bicepsz-kalapács bic.,tricepsz-csigás letolás ruddal,elsőváll-egykezes nyomás/mellről nyomás rúddal,oldalsóváll-oldalemelés/állig húzás rúddal.De hogy pontosan milyen azt akkor tudod meg ha elmész hozzá.
2017. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre valaki nagyjából körülírta.
2017. aug. 7. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
videóiban azt mondta még hogy minden gyakorlatból 4-6sorozat,és általában 5 ismétlés
2017. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kicsi krisz válasza:

Gyakorlatilag ugyanazt az edzésmódszert csinálja amit Reg Park vagy az ő követője Arnold Schwarzenegger, amikor elvileg még koksz sem volt!!! Ugyebár ez a híres 5x5 módszer, nagysúlyos alapgyakorlatokkal.


Ebben semmi új nincs, csak újra el van adva.

2019. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!