Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kéne elkezdenem edzeget...

Hogyan kéne elkezdenem edzegetni itthon?

Figyelt kérdés
17 vagyok, 170 centi és 52 kg... :/ kis izmot szeretnék magamra szedni, és gondoltam adhatnatok tanácsokat ezzel kapcsolatban :) Eddig naponta csináltam 90 fekvot, 50 pumpat, illetve még pár gyakorlatot... Kíméljetek légyszi, nem kellenek a sértő kommentek...
2017. júl. 30. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A pumpákat add el és a menj terembe a bevételből.
2017. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell naponta edzeni. Neked heti 3 teljes test edzés lenne jó,mellé tomegnovelo étrend. Edzés pl. Hétfő -szerda-péntek. Guggolás,fekvenyomás,evezés, vállból nyomás,bicepsz rúddal /egykezesekkel, tolódzkodás vagy koponyatőrő tricepszre, has +vádli. Mindenből 3 sorozat kezdésként,10 ismétléssel. Aztán ahogy erosdsz érdemes 4 sorozatokat nyomni,akkora súllyal,amibe 5-8 ismétlés megy. A teljes testes edzést egy évig is csinálhatod,sőt tovább is. Sok sikert!
2017. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem is heti 3 napos teljes testes terv kell. Az előző leírta, hogy mit csinálj. Jó edzést.
2017. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a pumpa?
2017. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paper_chaser ***** válasza:

"Kíméljetek légyszi, nem kellenek a sértő kommentek..."


"A pumpákat add el és menj terembe a bevételből."


:D



Vegyél egy kétkezes súlyzót először is. Használtan jobban kijössz. Ha kitartó vagy még mindig, akkor el lehet gondolkodni egykezeseken meg egy fekpadon.

2017. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 11:59esnek különösen :)
2017. júl. 31. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!