Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is bevállt a TSM nem...

Nektek is bevállt a TSM nem azért hogy reklámozzam vagy valami eleinte azt mondtam mi ez a marhasag de mióta így edzek elhagyva a szuperszetteket vetkőzősorozatokat es 8 ismetletol nem csinalok többet egyre jobban jön a hús és erő is?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Be, én amugy elhittem eddig h szuli naturál, de már kezdek kételkedni. Az edzéamódszer viszont tagadhatatlan nagy súly = több izom.
2017. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kocsogseg lenne, ha koxolna, mikozben szemrebbenes nelkul azt kamuzza, hogy natural, de en hiszek neki.
2017. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne hinni neki, de hatalmas csalodas lenne utanna ha kiderul hogy koxos.


Nincs baj azzal aki szteroidokat hasznal, csak ne mondja magat naturalnak

2017. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bar az fura, hogy nem is olyan regi kepein, kozel sem nezett ki igy, sokkal kissebb tomeg volt rajta, mikozben mar reg nem kezdo. De legyen ez a TSM hatasossaga. :)
2017. jún. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csalódás lenne, ha mondaná h figy srácok elkezdtem cuccolni és verseny is lesz a dologból úgy nem érdekelne, csak ne kamuzzon. Na de higyjünk benne h nem hazudik :D. Egyébként sok itt ugye a kérdés h naturál e ez a forma, hozható naturba stb. és szulitól roszabb formára is mondták h cuccol v h ehhez már koksz kell. Remélem ennyire hatásos a TSM.
2017. jún. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Beválik, működik a nagy súlyos edzés.
2017. jún. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De amugy nem olyan nagy varázslat ez a TSM.

Vagyis szerintem sokan eddig is nagy súlyokkal edzettek, csak most ez meg lett nevezve és tsmként hirdetik

2017. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak annyi, hogy nagy súly.
2017. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Az is lényeges, hogy nem kell millió gyakorlat egy izomra.
2017. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg az hogy nem kell táplálékkiegészítő, csak vitamin.
2017. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!