Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem szimmetrikus a fenekem...

Ha nem szimmetrikus a fenekem azzal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Egyik fele nagyon szabályos kerek formájú, másik nem teljesen. Ruhában nem látszik, de bikiniben én látom. 😢

23/N


2017. jún. 3. 04:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, ez genetika.
2017. jún. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Senki nem szimmetrikus. Nem robotok vagyunk.
2017. jún. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

rohadtul nem genetika, az a genetika, ha a karod helyett uszony van.

Nekem az 1 lábas combhajlító már néhány alkalom után segített, de más 1 lábas gyakorlat is jó.

2017. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 palilaci ***** válasza:
100%

Utsonak

Izmot akkor sem tudsz formalni, csak a meretet novelni. A tapadason nem tudsz valtoztatni, ha izolalsz, akkor se.

2017. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Mert neked az egyiken több izom volt mint a másikon, és tudtad kompenzálni az izom méretét. De a kérdező mégis hogyan változtassa meg a farizma formáját?
2017. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem naiv feltételezés,hogy az izom méret miatt nem egyforma.Diétázz le,közben edz és a végére egyforma lesz ha lemegy róla a zsír.
2017. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a zsír miatt nem szimmetrikus. Mert a tetje ahol kemény és csak izom van, ott egyforma, az alja viszont ahol a combbal találkozik, az egyiknél kerek a másiknál kevésbé. De ott puha, nem tudom megfeszíteni, szóval az még nem izom. Remélem a guggolás segít rajta!
2017. jún. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!