Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te helyeselnéd, ha a szauna a...

Te helyeselnéd, ha a szauna a konditerem öltözőjében lenne elhelyezve?

Figyelt kérdés

#szauna #konditerem #meztelen szaunázás
2017. ápr. 19. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egy rendes kardiógépünk simcs,nemhogy szauna
2017. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk meg egy rendes erőkeret sincs meg egy nagyobb öltöző,nemhogy szauna...
2017. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mer a szauna azt pont annyira szükséges, mint az erőkeret ugye? Nem értem mit sír a szátok, wellneselni nem az edzőterembe kell.
2017. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te barom,én nem azt mondtam,hogy a szauna fontosabbb,mint az erőkeret,mert rohadtul nem az,azt írtam,hogy hogy lenne szauna a teremben,ahová járok,ha még egy erőkeret sincsen.Értelmezni kéne a mondatot b@zmeg.
2017. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire céloztál a kérdéseel, de én kimondottan olyan terembe járok, ahol így van. Meztelenül, de törülközőn ülve szeretek szaunázni, ahogy a finnek és nem szeretem fürdőnadrágban főzni magam mert nem egészséges. Szaunázás után meztelenül merülök. Férfi létemre nők előtt ez kicsit necces lenne, meg szerintem ők is zavarban lennének, de van pár hely, ahol nem koedukált a szauna és a férfi öltözőből nyílik. Persze megy a vita a szégyenlősebb meg a meztelenségtől undorodók és a hagyományosan szaunázók között. De onnantól kezdve, hogy az öltözőben van a szauna és egy öltözőben lehet legálisan meztelenül egy ember nem nagyon érdekel, hogy mit gondolnak.
2017. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cutler goldban ez így van :) Szerintem praktikusabb hogy nem kell külön mászkálni egy szál türcsiben a teremben ha szaunázni szeretnék (pl a flexben külön emeleten vannak).. egyébként én nem szoktam szaunázni,szerintem felesleges,de van aki szeret..
2017. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én olyan helyre járok, ahol a szauna az öltözőben van elhelyezve. Edzés után az öltözőben levetkőzöm, lezuhanyozom, majd meztelen megyek a szaunába, a törölközőt magam alá teszem. Mások is ezt teszik, persze csak fiúk vannak jelen. 26/F
2017. ápr. 23. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező te csinálod jól, így kell normálisan szaunázni, a testet szabadon kell hagyni, hogy rendesen izzadj. A finneknél, németeknél, osztrákoknál is így megy a szaunázás.
2017. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!