Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi terem szaunába?

Kondi terem szaunába?

Figyelt kérdés

Haverommal kondi terembe fogunk járni, ahol van szauna is. Szaunába ott mibe szokás lenni? Gondolom nem abba, amibe kondiztam is.

Illetve kondi terembe póló+rövidgatya? vagy hosszú?



2013. jan. 20. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat en a szaunaba mas cuccot vinnek! Konditerembe pedig embere valogatja. En polo, rovidnadragba jarok. De latni olyat is hogy hosszunadrag pulover sapka azt elsosorban szalkasitashoz szoktak hogy jobban megizzadjanak!
2013. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 izzó galagonya ***** válasza:
Szaunába fürdőgatyában menj.
2013. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszokat eddig is! Akkor gondolom kondi után szokás átöltözni fürdőgatyára, és úgy menni szaunázni.
2013. jan. 20. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Kondi terembe váltócipő és kényelmes ruházat. Szerintem is a rövidnadrág+póló felállás a legmegfelelőbb).


Ha egészségesen akarsz szaunázni, akkor nem veszel fel fürdőgatyát. Műszálas, és a bőröd nem tud rendesen lélegezni, nem egészséges. Inkább tekerj magad köré egy törülközőt és úgy ülj be.

2013. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 izzó galagonya ***** válasza:
Előző, vn ám fürdőgatya is természetes anyagból, de mondjuk ha a kérdezőnek nem olyan van, csak azért, hogy kipróbálja a szaunát, tán tényleg nem érdemes vennie, akkor már jobb a törölköző.
2013. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úszni járok, és ott úszógatyába szoktam menni.. tudom jobb nélküle, és nem műanyaggal betekerve magam, csak mindenki abba jár oda, nem fürdőruha nélküli, de kondi terembe nem tudtam hogy működik ez :)
2013. jan. 20. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre nálunk még lassan terjednek az egészséges, fürdőruha nélküli szaunázási szokások. Picit prűdek vagyunk. De nem baj, én például egy törülközőt tekerek magam köré. Fürdőgatyában én sem szeretek szaunázni.


A kérdésedre válaszolva a lényeg, hogy a konditermek többségében ugyanolyan szokások vannak, mint az uszodákban. Fürdőgatyában szaunáznak.

2013. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát! :)
2013. jan. 22. 06:08
 9/9 JayC ***** válasza:

én nem szoktam átöltözni, leveszek mindent, csak a gatya marad, ami amúgy is alkalmas fürdésre, nyilván nem melegítőbe megyek be. plusz törölközőt használj, főleg ha igényesebb terembe vagy.


amúgy a szauna nem tesz jót az izomépítésnek közvetlen edzés után.

2013. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!