Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sosincs kedvem gyurni...

Ha sosincs kedvem gyurni pedig en kigyurt akarok lenni akkor hogyan csinaljak kedvet hozza?

Figyelt kérdés
nagyon az eletemhez sincs kedvem, de ha kigyurt lennek minden megvaltozna lennenek nok, felnenek tolem, barkit meg tudnek verni.

2017. ápr. 2. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Erőltesd 3-4 hónapig utána meg fogod szeretni.


Bárkit nem fogsz tudni megverni, mert akármelyik komolyabb szintű pehelysúlyú küzdősportoló, vagy mondjuk egy erőemelő/erősember agyon fog verni.


De ha 60 kgos részeg tizenéves gyerekek nekedsenek buliban azokat le tudod majd csapni simán.

2017. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zedricht ***** válasza:
Fiú ez már most rossz. Mi ez a bárkit meg tudnék verni? Azért a kettő nem jár együtt, sőt nemsokan félnének tőled, ha meg mostse jönnek a nők akkorse jönnek majd, ha kigyúrod magad. Továbbá ez nem nagyon kedv kérdése, ha céljaid vannak, vagy teszel értük vagy nem. Nem kedv kérdése.
2017. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a te sportod. El se kezd!
2017. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mar sokszor elkezdtem es abbahagytam, muszáj leszek ujra gyurni igy ahogy most vagyok egyszeruen nem maradhatok, elhiheted ha nem lenne letfontosagu nem csinalnam, de igy tényleg nem maradhatok, csak egy kis eleterot adna mar a jo isten vagy nem tom hogy lesz.
2017. ápr. 2. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért mert kigyúrod magadat még senkit nem fogsz tudni megverni. Ha küzdeni akarsz akkor betűzöm: K Ü Z D Ő S P O R T O T kell üznöd karate, box, judo de bármilyen hihetetlen aki igazán tud verekedni nem fog leállni pofozkodni.

Persze elkezdhetsz szteroidod nyomatni akkor jön az agresszió magától meg javasolom csak a bicepszedre gyúrj és biztos találsz magadnak valami hasonló inteligens ellenfelet és kiverhetitek egymás fogát. Vagy ovodák közelében biztos meg tudsz verni egy-két kis kölköt.

2017. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek már rosszul indulsz neki szerintem. Motivációt valahonnan muszáj szerezni egy célt kitűzni magad elé és akkor menni fog hidd el. De amit a végére írtál. Hát ez hogy "félnének tőlem" ez szerintem relatív mert aki barátod vagy rokonok úgy se fognak félni tőled ha nem vagy olyan természetű. De az ellenségek ha vannak talán. De a nők se mindig arra mennek ki milyen erős ha körbenézel a legtöbb fullos csajnak páva meg díszb*** csávója van persze van kivétel de nagyrészt ez van. És ez hogy "bárkit meg tudnék verni" hát ez is ember függő ha te így érzed.... Én sem vagyok gyenge (nem nagyképűségből mondom) 183cm 110kg vagyok 3 éve kondizok de ilyen eszembe se jutott még hogy akárkit megverjek. Persze ha belém kötnek nem hátrálok meg de én sosem keresem a bajt. :)
2017. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat en se kotnek bele senkibe, csak ha velem kotozkodnek meg birnam verni en erre gondoltam vagy legyen az hogy nagy eselyel meg birnam verni, koszi a valaszokat.
2017. ápr. 2. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor 130kg voltam is más csajt döngettem minden buliban... ha luzer vagy, kogyúrtan is luzer leszel...
2017. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy luzer vagyok, hanem az hogy vekony, es nem tetszem a csajoknak, egy 120 kilos embernek akin semmi izom nincs csak háj annak több eselye van a csajoknál mert mellette legalabb biztonságban erzik magukat, ez bele van kodolva a nokbe, olyan ferfit keresnek aki mellett biztonságban erzik magukat, sajnos en nem ilyen vagyok, de am se erzem magam jól igy, pl megyek az utcan nyaron poloba es kajak szegyenlem magam ég a pofam mindenki vastagabb nálam, most már muszáj vagyok csinalni nem akarok igy élni ma már gyurtam kicsit.
2017. ápr. 3. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Megjött már a kedved?
2017. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!