Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri Omega3-at szedni, ha...

Megéri Omega3-at szedni, ha nem eszek halat? Mekkora különbséget éreztek a szedése és nem-szedése között?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Az omega 3 a vitaminokhoz vagy a kálcium-magnézium-hoz hasonlóan semmi észlelhető hatást nem fog okozni. Tehát nemcsak hogy a hal vagy omega3 tabletta között nem fogsz érezni változást de akkor se érzel változást ha egyiket sem fogyasztod. Ettől függetlenül az omega 3 olyan mint a motorolaj a kocsiban. Nem lesz tőle erősebb a motor de az élettartama hosszabb lesz, kevésbé kopik.
2017. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ha megteheted akkor a hal formájában érdemesebb ugyanis akkor nem csupán omega 3 hoz jutsz de minőségi fehérjéhez is.
2017. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 atejesember válasza:
100%

Nem rossz hasonlat, az Omega-3 tényleg olyasmi, mint a motorolaj a kocsiban. És éppen ezért igenis van különbség, hogy szeded vagy sem.


Ezen zsírsavak nélkülözhetetlenek az emberi szervezet számára, ugyanis javítja a látást, és az agy- illetve szívműködésre is jótékony hatása van, ha rendszeresen fogyasztjuk.


A testünk magától viszont nem képes az omega-3 előállítására.

Természetesen úton valóban a halakból nyerhetjük ki, de nem mindegy, milyen halat eszünk.. Csak a lazac, a makréla és a tonhal tartalmazza elegendő mennyiségben.


Mivel ezek elég drágák, érdemes táplálékkiegészítőket szedni - nagyon sokféle van a piacon, érdemes megnézni az összetételét mindegyiknek, mielőtt választasz. Szedtem többfélét, nekem az OmegaMarine Forte+ jött be a legjobban - napi 2 kapszulát szedek, és kiegészítve heti 3szori sportolással tényleg sokat javult a közérzetem.

2017. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!