Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó kettlebal edző-t tud-e...

Jó kettlebal edző-t tud-e valaki Pesten?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit nekem ezek eléggé szektásnak tűnnek, fekvőtámaszt nyomatnak a pénzemen amit én is tudok otthon csinálni? :)
2017. márc. 1. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jártam ide egy darabig, sajnos nehezen tudtam összeegyeztetni az időbeosztásommal, de szerintem nagyon gyilkos, hasznos kis edzés. Akadnak fekvőtámaszok és egyéb szabad súlyos gyakorlatok, de a köredzések 75%-át a kettlebelles gyakorlatok teszik ki.

Nem tudom pontosan, mire gondolhatsz szektás alatt, de sajnos az újabban divatossá vált fitneszirányzatok képviselő valóban hajlamosak úgy beállítani a sportjukat, mint a testedzések csúcsát (persze a másik oldalon a kondisokat sem kell félteni). A honlapról valóban ez süt le, de élőben nem tapasztaltam ilyet.

2017. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pld Tóth László nevezetű krav maga instruktorrol is az jött le nekem, hogy járja a maga útját.

gondolok itt arra, hogy ez a spartan is ilyen, hogy járja a maga útját...

2017. márc. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!