Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kayla Itsines BBG edzés...

Kayla Itsines BBG edzés programjával a sovány eddzetlen test izmosodni fog?

Figyelt kérdés
Rátaláltam erre az edzésre és sok pozitív visszajelzést láttam. Én elég/nagyon sovány vagyok és semmi izom nincs rajtam. Ha elkezdem ezt akkor csak izom fog fejlődni és a maradék pár deka hájam nem megy le ugye? Amúgy az étrendem is súlynö elő. És ha nem olyan testalkatról kezdtétek akkor is véleményt tudnátok írni? 158cm/46kg/Lány
2017. febr. 17. 17:54
 1/2 anonim válasza:
Messziről kerüld el az interneten talált ilyen meg olyan szipiszupi edzéseket hiszen mindenkinek személyreszabott edzést/étrendet kell kialakítani. Tehát vagy keressel fel egy személyi edzőt aki pár ezer forintért összedob neked egy étrendet és egy edzéstervet vagy felejtsd el az egészet mert különben nincs értelme. Amúgy spoetoltál már elötte vagy valamiféle mozgást végeztél or csak most kezdenéd el az egészet? Ja és hámy éves vagy?
2017. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A héten kezdtem el itthon edzeni 20p fenék-láb 10p has. 14 éves vagyok. Akkor ez nem javítana az eddzetségi állapotomon, mert oké képeket láttam de ott mind jó eredményt mutatott...
2017. febr. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!