Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tom Hardy warrior forma...

Tom Hardy warrior forma elérhető natural?

Figyelt kérdés
tudom tudom megint egy ilyen kérdés, de hát nem muszáj válaszolni rá ha nem akarsz
2017. jan. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
El. De ha linkelsz képet egyszerűbb lenne mivel egy embernek a formája változik folyamatosan.
2017. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Elérhető.
2017. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1es, a warrior c. filmbeli formát értettem "warrior forma" alatt, ennélfogva nem változik hiszen nem forgatják le többször a filmet

de köszi a válaszokat:)

2017. jan. 4. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
El. De ő nem úgy érte el. Túl sok munka lenne ahhoz, hogy csak úgy egy következő szerep kedvéért ledobja magáról.
2017. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még jóhogy te ott voltál mellete amíg készült és te szúrtad be a seggébe a tesztót. Mert egy ilyen formához : [link]


, aztán mindenképp drogok kellenek ugye. Csak azért mert egy színészről van szó, nem egy gyári munkásról. Akinek végülis hónapokig csak annyi dolga volt, hogy edzen, egyen meg szöveget tanuljon. Szakértő úrak

2017. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!